Pronájem nový

 
 
 
 
 
 
 

Pilsner Lighthouse

až 60 osob od 15 000 Kč

Přijměte pozvání do inovativního Pilsner Lighthouse přímo v pivovaru, který je ideální pro firemní akce všeho druhu. Je vybavený audiovizuální technologií, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem, dvěma zasedacími místnostmi, které jsou vhodné pro AB testování a variabilní konferenční místnost. 

Zjistit více
 
 
 
 
 
 
 

Sál Pilsner Urquell

až 150 osob Od 20 000 Kč

Uspořádejte netradiční firemní akci v srdci pivovaru! V pivovaru Plzeňský Prazdroj nabízíme k pronájmu prostory vhodné jak pro workshopy a konference, tak pro firemní večírky. Udělejte dojem na své obchodní partnery a vezměte je do unikátního sálu Pilsner Urquell, který je umístěn přímo…

Zjistit více
 
 
 
 
 
 

Formanka

až 50 osob od 10 000 Kč

Vychutnejte si atmosféru stylového zahradního pavilonu s originální výzdobou a venkovní terasou. Formanka je skvělé místo k posezení s obchodními partnery, přáteli či k uspořádání soukromé oslavy. Tradiční dekorace doplňuje nový výčep, kde lze uspořádat i školu čepování pro vaše hosty.

Zjistit více
 
 
 
 
 
 
 

Červený sál

až 50 osob od 10 000 Kč

Hledáte netradiční prostor s neopakovatelnou atmosférou, který si zachoval svou osobitost, ale zároveň splňuje náročné požadavky na moderní společenské a konferenční centrum? Červený salonek s okouzlující vitráží na vás dýchne historii a je vhodný jak pro slavnostní obědy a oslavy,…

Zjistit více
 
 
 
 
 
 

Sál školy čepování

až 40 osob od 8 000 Kč

Originální místo pro vaši firemní akce? Pivovar Plzeňský Prazdroj je to pravé. Vaříme totiž nejen výborné pivo, ale i jedinečné akce! Salonek s vlastním výčepem je vhodný pro meetingy, workshopy, ale i pro obchodní či přátelské posezení. Díky výčepu  pro vás…

Zjistit více
 
 
 
 
 
 

Návštěvnické centrum

až 300 osob Od 120 000 Kč

Hledáte originální prostor pro velkolepý večírek, koncert nebo přednášku? Pak je Návštěvnické centrum pivovaru Plzeňský Prazdroj pro vás to pravé! Dokáže zajistit zázemí pro stovky vašich hostů.  Prostor nabízí celé přízemí, galerii a velký kinosál, který je vybaven základní audiovizuální technikou.

Zjistit více
 
 
 
 
 
 

Nádvoří pivovaru

až 3000 osob Na vyžádání

Využijte pro své eventy velkou náruč malebného nádvoří, které je zasazeno mezi historické budovy a dodá tak akcím pravé kouzlo pivovaru. Pronajmout si můžete i kryté pódium včetně ozvučení. Získáte tak prostor odpovídajících parametrů pro pořádání koncertů, festivalů a dalších…

Zjistit více
 
 
 
 
 
 
 

Hospoda Na Spilce

Až 550 Na vyžádání

Jedinečný prostor v samotném srdci pivovaru a pivo přímo z tanku. Ideální místo pro oslavy, firemní akce či vaše párty. Zajistíme pro vás kompletní služby od cateringu po doprovodný program.

Zjistit více

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit