Nejlepší prohlídka pivovaru v Evropě

Prohlídka plzeňského pivovaru získala prestižní mezinárodní ocenění World Travel Awards 2024 a stala se tak nejlepší pivovarskou návštěvnickou trasou v Evropě.

Prohlídková trasa Pilsner Urquell získala ocenění World Travel Awards 2024

Prohlídka plzeňského pivovaru se stala vítězem 31. ročníku mezinárodní soutěže v oblasti cestovního ruchu a pohostinství. Během ledna a února letošního roku probíhalo v evropských zemích veřejné on-line hlasování a právě v kategorii Europe’s Leading Beer Tour Visitor Experience 2024 uspěla prohlídková trasa Pilsner Urquell, a to v mimořádně silné konkurenci prohlídkových tras světoznámých pivovarů Heineken, Guinness a dalších značek.

Oceněná návštěvnická trasa patří mezi nejoblíbenější výletní cíle v České republice. Loni do Plzeňského Prazdroje na prohlídky, akce a zážitkové programy zavítalo bezmála 600 000 lidí. Největší zájem návštěvníci projevili právě o trasu Pilsner Urquell. Oblíbili si ji jak domácí, tak i zahraniční turisté,nejvíce Němci, Taiwanci, Jihokorejci, Američané, Italové a Poláci.

Proč je tak oblíbená

Prohlídky plzeňského pivovaru se můžete zúčastnit celoročně. Součástí je zhlédnutí filmu o tajemství výroby proslulého ležáku i možnost blíže prozkoumat suroviny, ze kterých se pivo vaří. Trasa vás zavede do stáčírny, varny i historických pivovarských sklepů. Na závěr prohlídky navíc dostanou dospělí návštěvníci šanci ochutnat pivo Pilsner Urquell.

Návštěvníci se vrací opakovaně

Nenecháváme nic náhodě a pivovarskou trasu neustále vylepšujeme, aby návštěvníci objevili vždy něco nového, když se k nám za čas vrátí. Letos se například chystá speciální prohlídková trasa zahrnující i běžně nepřístupné industriální části pivovaru s výrobními technologiemi. Veřejnosti se otevře během festivalu Industry Open.

O World Travel Awards

World Travel Awards™ představuje nejprestižnější, nejkomplexněji zaměřené a nejvyhledávanější mezinárodní ocenění v oblasti cestovního ruchu. Cílem je uznat a ocenit nejvýznamnější odvětví cestovního ruchu a pohostinství. Získat tuto cenu je vyznamenáním, o které usiluje mnoho podniků, ale dostane ho jen pár z nich. Vítězové se stanou vzorem a inspirací v daném segmentu.

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit