Zážitky

Zážitkový program15+ osob

Posezení na šalandě

od 550 Kč 3 hodiny

Setkejte se s přáteli v labyrintu chodeb historických ležáckých sklepů vychutnejte si jedinečný zážitek u mázu nefiltrovaného nepasterizovaného piva Pilsner Urquell, které Plzeňský Prazdroj vyrobil tradiční metodou…

Zjistit více
Zážitkový program

Škola čepování piva Gambrinus

650 Kč 3,5 hodiny

Užijte si jedinečnou párty v srdci pivovaru Gambrinus a svěřte se do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života.

Zjistit více
Zážitkový program

Škola čepování piva Pilsner Urquell

790 Kč 3,5 hodiny

Užijte si s přáteli nezapomenutelné chvíle a staňte se certifikovanými pivními znalci. Zábavnou formou si osvojíte správné zásady čepování piva a navštívíte autentická místa plzeňského pivovaru.

Zjistit více
Zážitkový program15+ osob

Cesta pivovarského tovaryše

790 Kč 4 hodiny

Poznejte cestu pivovarského tovaryše. Seznámíte se s tím, co obnášela jednotlivá historická pivovarská řemesla a při cestě do minulosti si pochutnáte na jedinečném nefiltrovaném pivu na…

Zjistit více
Výstava

Výstava – Plzeň pod zemí

6. květen — 30. září
Pivovarské muzeum v Plzni

Zveme vás na výstavu „Plzeň pod zemí“, která přibližuje historii spletitého podzemního labyrintu, který tvoří jeden z největších komplexů podzemních prostor u nás.

Zjistit více
Akce

Dny českého piva – Život a pověsti pivovarských sklepů

23. září — 30. září
Pivovar Plzeňský Prazdroj

V rámci Dnů Českého piva jsme pro vás připravili zpestřené prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde poznáte život a pověsti pivovarských sklepů.

Zjistit více
Akce

Koncert 2. 10. 2021

Zveme vás na říjnový koncert, kterým společně ukončíme letní sezónu! Těšit se můžete na vystoupení známých kapel a bohatý doprovodný program.

Zjistit více
Akce

Prohlídka Pilsner Urquell ke 179. výročí uvaření první várky piva

2. říjen — 3. říjen
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Výjimečně otevřená prohlídka Vodárenské věže k 179. výročí uvaření první várky piva Pilsner Urquell! Těšit se můžete také na stáčírnu a degustaci v pivovarských sklepích.

Zjistit více
Akce

Koncert – Mirai

Užijte si koncert skupiny Mirai na nádvoří pivovaru.

Zjistit více
Akce

Podzemí za svitu baterek

11. říjen — 15. říjen
Plzeňské historické podzemí

Zbystřete smysly a přijďte objevit kouzlo plzeňského podzemí pouze za svitu baterek! Navíc objevíte další část podzemní chodby, kterou během běžných prohlídek není možné navštívit. 

Zjistit více

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit