Návštěvnické centrum

Plocha 300 – 600 m2
Počet osob až 300 osob
Cena Od 120 000 Kč
Nádvoří pivovaru
Napište nám
 
 
 
 
 

Hledáte originální prostor pro velkolepý večírek, koncert nebo přednášku? Pak je Návštěvnické centrum pivovaru Plzeňský Prazdroj pro vás to pravé! Dokáže zajistit zázemí pro stovky vašich hostů.  Prostor nabízí celé přízemí, galerii a velký kinosál, který je vybaven základní audiovizuální technikou.

Návštěvnické centrum vzniklo rekonstrukcí historické budovy bývalých „chladicích štoků“. V současné době nabízí atraktivní členité prostory, které lze pronajmout samostatně, nebo jako celek s kinosálem. Ten je plně vybaven moderní audiovizuální technikou a disponuje jedinečnou akustikou prověřenou komorními kytarovými koncerty. 

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostor doporučujeme pro společenské události, rauty, přednášky, koncerty, konference.

Technické vybavení, které lze objednat: Dataprojektor, plátno, ozvučení, pódium, flipchart

bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_navstevnickecentrum_1_2_divadlo2 bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_navstevnickecentrum_1_2_divadlo bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_navstevnickecentrum_1_2_koktejl
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_navstevnickecentrum_1_2_gala

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Návštěvnické centrum
Kinosál Návštěvnické centra – 10 000 Kč
Návštěvnické centrum – 45 000 Kč
Návštěvnické centrum a Kinosál – 55 000 Kč

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit