Prohlídky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj

380 Kč  110 min.

Prohlídková trasa pivovaru vás zavede na autentická místa, kde se před 180 lety zrodilo proslulé pivo Pilsner Urquell a kde jeho příběh dodnes pokračuje.

Objednat prohlídku
 

Prohlídka pivovaru Gambrinus

250 Kč  120 minut

Během prohlídkové trasy pivovarem Gambrinus poznáte, jak se pivo vaří a jak chutná ještě zrající pivo. Navštívíte výrobní prostory pivovaru, dozvíte se, jak o pivo správně pečovat a těšit se můžete na bohatou degustaci piv Gambrinus.

Objednat prohlídku
 

Zvýhodněný balíček: Pivovarské muzeum + Plzeňské podzemí

289 Kč 120 minut

Navštivte v jeden den prohlídku Pivovarského muzea i historického podzemí! Obě prohlídky se nachází ve stejné budově ve Veleslavínově ulici v Plzni.

Objednat prohlídku
 

Pivovarské muzeum v Plzni

150 Kč  60 minut

Navštivte unikátní muzeum, které vás pohltí svou středověkou atmosférou. Sídlí ve Veleslavínově ulici v centru města Plzně v původním právovárečném domě z 15. století. Expozice přibližuje nejstarší historii města Plzně, rozvoj řemesel, vznik a rozmach cechů, počátky a vývoj pivovarnictví,…

Objednat prohlídku
 

Prohlídka Plzeňského historického podzemí

190 Kč 60 minut

Plzeňské historické podzemí se s rozsahem 13 kilometrů chodeb řadí k největším historickým podzemním systémům ve střední Evropě. Sídlí v budově Pivovarského muzea v Plzni ve Veleslavínově ulici.

Objednat prohlídku
 

Pivovar Proud – prohlídky nabité energií

  250 Kč 90 min.

Objevte s námi pivovar Proud. Ochutnáte naše exkluzivní pivní speciály, dozvíte se zajímavosti o aktuálních i připravovaných várkách a s vašimi přáteli zažijete neopakovatelnou atmosféru pivovaru.

Objednat prohlídku
 

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience v Praze

490 Kč 90 minut

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience v Praze je interaktivní dobrodružná výprava za jedinečnou českou pivní ikonou.

Objednat prohlídku
 

Příběh plzeňského piva

  530 Kč 180 minut

Přijela vám návštěva z ciziny a chcete ji představit město a pivovar Plzeňský Prazdroj? Vydejte se po stopách značky Pilsner Urquell a objevte její příběh, který se psal nejen v pivovaru, ale v celém historickém jádru města Plzně od jeho založení. Spolu s průvodcem…

Objednat prohlídku
 

Nabídka prohlídek a programů pro školy

100 Kč

Pivovarské muzeum připravilo pro školáky a studenty speciální výukové programy Zapomenutá řemesla a Kapitoly z historie města Plzně I. a II., které jim a také učitelům přinesou příjemné oživení výuky.

Objednat prohlídku

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit