Svatby

 
 
 
 

SVATBA V PIVOVARU

až 150 osob NA VYŽÁDÁNÍ

Prožít nezapomenutelnou svatbu – to je jistě sen všech novomanželů.  A přesně takovou vám rádi uvaříme na míru v samém srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj. 

Zjistit více

SVATBA V PIVOVARU

Prožít nezapomenutelnou svatbu – to je jistě sen všech novomanželů.  A přesně takovou vám rádi uvaříme na míru v samém srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj. V jeho netradičních prostorách na vás čeká výtečný catering i skvělý servis, vybírat můžete i ze široké nabídky doprovodných služeb. Postaráme se o to, abyste se vy i vaši hosté cítili výjimečně. Vaše svatba v plzeňském pivovaru tak bude zážitkem na celý život.

Na jednom místě si můžete v srdci pivovaru užít celý svatební den. Můžete zde uspořádat jak svatební obřad, tak svatební hostinu a své hosty můžete pobavit pivovarskými řemesly nebo zpestřit den prohlídkou pivovaru.

 
 
 
 
 
 

BOHATÉ DOPROVODNÉ SLUŽBY

až 150 osob NA VYŽÁDÁNÍ

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistíme další doprovodné služby.  Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, rádi vám zprostředkujeme Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se naše…

Zjistit více

BOHATÉ DOPROVODNÉ SLUŽBY

Kromě výborného cateringu a samozřejmě i piva Pilsner Urquell pro vás na přání zajistíme další doprovodné služby.  Chcete-li hostům zpestřit svatbu nevšedním zážitkem, rádi vám zprostředkujeme Školu čepování piva Pilsner Urquell pod vedením pivovarského odborníka či prohlídku pivovaru, kde se naše pivo vaří.

Nebo potěšte svatebčany originálním dárkem, který jim bude váš svatební den neustále připomínat! Věnujte jim pivní sklenici s vybroušeným jménem či datem vaší svatby nebo patentní lahev naplněnou čerstvě stočeným pivem Pilsner Urquell s vygravírovaným nápisem.

TIP: Prostředí pivovaru skýtá krásná zákoutí pro pořízení svatebních fotografií. Kromě nádvoří se tak mimo jiné můžete fotit v pivovarských sklepích, u historické brány pivovaru či v prostorách Konferenčního centra. 

Napište nám na e-mail nebo zavolejte na telefonní číslo +420 377 062 888, kde se individuálně domluvíme a pokusíme se splnit všechna vaše přání.

NABÍDKA DOPROVODNÝCH SLUŽEB:

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit