Sál školy čepování

Plocha 50 m2
Počet osob až 40 osob
Cena od 8 000 Kč
Konferenční centrum Plzeňského Prazdroje
Napište nám
 
 
 
 
 

Originální místo pro vaši firemní akce? Pivovar Plzeňský Prazdroj je to pravé. Vaříme totiž nejen výborné pivo, ale i jedinečné akce! Salonek s vlastním výčepem je vhodný pro meetingy, workshopy, ale i pro obchodní či přátelské posezení. Díky výčepu  pro vás zařídíme i školu čepování piva. 

Sál Školy čepování lze objednat samostatně, nebo v kombinaci s některým z dalších sálů. Je možné také rezervovat celé konferenční centrum.

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostor doporučujeme pro školení, meetingy, workshopy, přednášky, firemní večírky a další akce.

Technické vybavení, které lze objednat: Dataprojektor, plátno, ozvučení, pódium, flipchart.

bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_skolacepovani_1_2_restaurace bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_skolacepovani_1_2_I bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_skolacepovani_1_2_blok
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_skolacepovani_1_2_U bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_skolacepovani_1_2_T

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit