Nádvoří pivovaru

Plocha od 400 m2
Počet osob až 3000 osob
Cena od 30 000 Kč
Napište nám

Využijte pro své eventy velkou náruč malebného nádvoří, které je zasazeno mezi historické budovy a dodá tak akcím pravé kouzlo pivovaru. Pronajmout si můžete i kryté pódium včetně ozvučení. Získáte tak prostor odpovídajících parametrů pro pořádání koncertů, festivalů a dalších společenských setkání. 

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostor doporučujeme pro prezentační akce, open air akce, koncerty a společenské akce.

Technické vybavení, které lze objednat: Pódium, ozvučení

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Nádvoří pivovaru
Cena za půlden (méně než 6 hodin) – 30 000 Kč
Cena za den (6 a více hodin) – 55 000 Kč

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit