Nádvoří pivovaru

Plocha od 400 m2
Počet osob až 3000 osob
Cena Na vyžádání
Napište nám
 
 
 
 
 

Využijte pro své eventy velkou náruč malebného nádvoří, které je zasazeno mezi historické budovy a dodá tak akcím pravé kouzlo pivovaru. Pronajmout si můžete i kryté pódium včetně ozvučení. Získáte tak prostor odpovídajících parametrů pro pořádání koncertů, festivalů a dalších společenských setkání. 

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostor doporučujeme pro prezentační akce, open air akce, koncerty a společenské akce.

Technické vybavení, které lze objednat: Pódium, ozvučení

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Nádvoří pivovaru
Cena za půlden (méně než 6 hodin) – 30 000 Kč
Cena za den (6 a více hodin) – 55 000 Kč

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit