Formanka

Plocha 112 m2
Počet osob až 50 osob
Cena od 10 000 Kč
Zahradní pavilon Formanka
Napište nám
 
 
 
 
 

Vychutnejte si atmosféru stylového zahradního pavilonu s originální výzdobou a venkovní terasou. Formanka je skvělé místo k posezení s obchodními partnery, přáteli či k uspořádání soukromé oslavy. Tradiční dekorace krásně doplňuje nový výčep, kde lze uspořádat i školu čepování pro vaše hosty.

Formanka, původně nazývaná Letní sídlo, byla postavena již v roce 1892. Slavné plzeňské pivo zde ochutnávali návštěvníci z celého světa. V současné době slouží v odpoledních hodinách jako zaměstnanecký PUB a nově  si ji můžete i vy rezervovat pro svoji soukromou akci a užít si nefiltrovaného piva Pilsner Urquell s vašimi přáteli či obchodními partnery v soukromí pivovaru.

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostory lze přizpůsobit pro workshopy, přednášky, oslavy, firemní večírky, svatby a další akce.

Technické vybavení, které lze objednat: Dataprojektor, plátno, ozvučení, pódium, flipchart

bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_koktejl bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_I bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_divadlo
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_blok bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_2xI bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_U
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_T bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_formanka_1_2_restaurace

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit