Pilsner Lighthouse

Plocha neuvedeno
Počet osob až 60 osob
Cena od 15 000 Kč
Areál pivovaru
Napište nám
 
 
 
 
 
 

Přijměte pozvání do unikátního a moderního prostoru Pilsner Lighthouse přímo v pivovaru, který je ideální pro firemní akce všeho druhu. Je vybavený audiovizuální technologií, zázemím v podobě kuchyňky, předsálím s výčepem, dvěma zasedacími místnostmi, které jsou vhodné pro AB testování a variabilní konferenční místnost.

Připravíme pro vás kompletní akci s prostorem dle vašich přání a požadavků. Zajistíme moderní i tradiční gastronomické lahůdky prostřednictvím cateringových služeb, nejrůznější druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, profesionální servis, kvalifikovanou obsluhu, potřebné vybavení a doprovodný program v podobě prohlídek, školy čepování nebo vyzkoušení pivovarských řemesel. Kontaktujte nás a společně najdeme nejvhodnější řešení právě pro vás.

Prostory lze přizpůsobit pro meetingy, workshopy, přednášky, konference, firemní večírky a další akce.

Technické vybavení, které lze objednat: Dataprojektor, plátno, ozvučení, pódium, flipchart

bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_I bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_divadlo bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_blok
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_U bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_T bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_skola
bm_plzenskyprazdroj_pudorysy_zasedaciporadek_lighthouse_1_2_koktejl

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit