>

Dárky a suvenýry

Otevření Dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje

Milujete nefiltrovaný Pilsner Urquell, který si jindy vychutnáváte v našich ležáckých sklepích? Pak dorazte do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru, kde jej pro vás budeme stáčet do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 119 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 349 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

V Dárkové prodejně prodáváme také sudové pivo Pilsner Urquell: 15l za 807 Kč, 30l  za 1.584 Kč nebo 50l za 2.590 Kč.

Zaparkujete v pohodlí přímo před Dárkovou prodejnou.

Samozřejmě dbáme na zvýšené hygienické podmínky. Přímo u vstupu do prodejny je bezdotykový dávkovač dezinfekce na ruce, jednorázové rukavice a budeme dbát na omezený počet osob v prodejně a dodržování rozestupů.

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí - neděle     10:00 – 19:00 hodin

PRO FANOUŠKY SKVĚLÉHO PIVA

Nenechte si ujít pestrou nabídku našeho e-shopu. Vybírat můžete z více než 500 nejrůznějších předmětů značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Kozel, Birell a Radegast, včetně poukazů na jedinečné zážitky v podobě prohlídek našich pivovarů nebo školy čepování. Nevšedním zážitkem zaručeně uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

V nabídce nechybí originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i doplňky do domácnosti, samozřejmostí jsou současné i historické půllitry a sklenice. Na vybrané z nich vám rádi vybrousíme věnování dle vašeho přání.

E-SHOP

Pokud se chystáte na návštěvu města Plzně, pak nezapomeňte osobně navštívit Dárkovou prodejnu na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde si budete moci veškerý textil v pohodlí vyzkoušet, vybrat z bohatého výběru pivních dárkových předmětů a věnovat se vám bude profesionální a vstřícný personál.

V Dárkové prodejně také prodáváme sudové pivo Pilsner Urquell – 15l,  30l a 50l. Dojet si pro něj můžete pohodlně přímo před prodejnu, kde jsou k dispozici 4 parkovací místa. Při odběru více sudů doporučujeme telefonickou objednávku předem, abychom zaručili, že budeme mít dostatečnou zásobu.

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁRKY

Kupte si patentní lahev s čerstvě stočeným nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell a Master ve velikostech 1l či 0,33l s možností vygravírování věnování přímo na lahev. Gravírování věnování a osobních přání na veškeré pivní sklo. Nebo si nechte vygravírovat věnování přímo na sklenice a darujte tak jedinečnou památku. A žhavou novinkou jsou i výšivky na textil, kdy vyšíváme na přání jednoduchý text či loga na textil.

DÁRKY S VĚNOVÁNÍM

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit