>

Dárky a suvenýry

DÁRKOVÁ PRODEJNA

Milujete nefiltrovaný Pilsner Urquell, který si jindy vychutnáváte v našich ležáckých sklepích? Pak dorazte do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru, kde jej pro vás budeme stáčet do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 149 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 424 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

V Dárkové prodejně prodáváme také sudové pivo Pilsner Urquell: 15l za 954 Kč, 30l  za 1.866 Kč nebo 50l za 3.040 Kč.

Zaparkujete v pohodlí přímo před Dárkovou prodejnou.

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí – neděle     10:00 – 18:00 hodin

POZOR! 19. 9. 2022 byly v dárkové prodejně spuštěny služby Zásilkovny! Slouží jako podací i výdejní místo. 

 

PRO FANOUŠKY SKVĚLÉHO PIVA

Nenechte si ujít pestrou nabídku našeho e-shopu. Vybírat můžete z více než 500 nejrůznějších předmětů značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Kozel, Birell a Radegast, včetně poukazů na jedinečné zážitky v podobě prohlídek našich pivovarů nebo školy čepování. Nevšedním zážitkem zaručeně uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

V nabídce nechybí originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i doplňky do domácnosti, samozřejmostí jsou současné i historické půllitry a sklenice. Na vybrané z nich vám rádi vybrousíme věnování dle vašeho přání.

V Dárkové prodejně také prodáváme sudové pivo Pilsner Urquell – 15l,  30l a 50l. Dojet si pro něj můžete pohodlně přímo před prodejnu, kde jsou k dispozici 4 parkovací místa. Při odběru více sudů doporučujeme telefonickou objednávku předem, abychom zaručili, že budeme mít dostatečnou zásobu.

 

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁRKY

Dárky můžete udělat výjimečnými osobním věnováním – buď si nechat vygravírovat na sklo vlastní věnování, nebo na textil vyšít speciální výšivku. Na půllitry lze vybrousit konkrétní věnování či jméno. Stačí si vybrat druh písma, sklenici a je to! Žhavou novinkou jsou výšivky, kdy vám speciální stroj dokáže vyšít jednoduchý symbol, text nebo logo na jakýkoliv textil.

DÁRKY S VĚNOVÁNÍM

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit