>

Dárky a suvenýry

DÁRKOVÁ PRODEJNA

Milujete nefiltrovaný Pilsner Urquell, který si jindy vychutnáváte v našich ležáckých sklepích? Pak dorazte do Dárkové prodejny na nádvoří pivovaru, kde jej pro vás budeme stáčet do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 149 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 369 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

V Dárkové prodejně prodáváme také sudové pivo Pilsner Urquell: 15l za 954 Kč, 30l  za 1.866 Kč nebo 50l za 3.040 Kč.

Zaparkujete v pohodlí přímo před Dárkovou prodejnou.

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí – neděle     10:00 – 19:00 hodin

POZOR! 19. 9. 2022 byly v dárkové prodejně spuštěny služby Zásilkovny! Slouží jako podací i výdejní místo. 

OBJEDNÁVKA NEFILTROVANÉHO PIVA

 

PRO FANOUŠKY SKVĚLÉHO PIVA

Nenechte si ujít pestrou nabídku našeho e-shopu. Vybírat můžete z více než 500 nejrůznějších předmětů značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Kozel, Birell a Radegast, včetně poukazů na jedinečné zážitky v podobě prohlídek našich pivovarů nebo školy čepování. Nevšedním zážitkem zaručeně uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

V nabídce nechybí originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i doplňky do domácnosti, samozřejmostí jsou současné i historické půllitry a sklenice. Na vybrané z nich vám rádi vybrousíme věnování dle vašeho přání.

V Dárkové prodejně také prodáváme sudové pivo Pilsner Urquell – 15l,  30l a 50l. Dojet si pro něj můžete pohodlně přímo před prodejnu, kde jsou k dispozici 4 parkovací místa. Při odběru více sudů doporučujeme telefonickou objednávku předem, abychom zaručili, že budeme mít dostatečnou zásobu.

 

TIP NA ORIGINÁLNÍ DÁRKY

Dárky můžete udělat výjimečnými osobním věnováním – buď si nechat vygravírovat na sklo vlastní věnování, nebo na textil vyšít speciální výšivku. Na půllitry lze vybrousit konkrétní věnování či jméno. Stačí si vybrat druh písma, sklenici a je to! Žhavou novinkou jsou výšivky, kdy vám speciální stroj dokáže vyšít jednoduchý symbol, text nebo logo na jakýkoliv textil.

DÁRKY S VĚNOVÁNÍM

 

EURO BANKOVKY PILSNER URQUELL

Letošní 180. výročí uvaření první várky světoznámého ležáku Pilsner Urquell připomíná limitovaná emise Euro Souvenir bankovek s motivem Jubilejní brány – jednoho z nejznámějších symbolů plzeňského pivovaru. Euro Souvenir bankovky jsou cenným sběratelským kouskem, který díky omezenému počtu s časem získává na hodnotě. Nepropásněte tedy tuto příležitost a pořiďte si i vy tu svoji! Sběratelské bankovky Pilsner Urquell se začnou prodávat v Dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje ve čtvrtek 15. září od 10 hodin. Jde o symbolické datum, protože právě 15. září se před 183 lety začalo s výkopem základů plzeňského pivovaru. 

Začátek prodeje: 15.9.2022 od 10:00

Prodejní místo: Dárková prodejna v Plzeňském Prazdroji, U Prazdroje 64/7, Plzeň 301 00. Otevřeno denně od 10:00 do 19:00. Parkování možné na parkovišti pro návštěvníky pouze během otevírací doby dárkové prodejny.

Kontakt: 738 282 438

Počet ks v prodeji: 14 600 ks

Prodejní cena: 80 Kč

Prodejní limity:

  • Čísla do 100: 1 kus
  • Čísla od 101 do 1000: do 10 ks
  • Čísla 1920 – 2022: 1 kus s možností výběru
  • Ostatní čísla bez omezení
  • Není možná rezervace – BEZ VÝJIMKY
  • Plzeňský Prazdroj si ponechal čísla 1 – 10 a další vybraná čísla spojená se značkou Pilsner Urquell a její historií

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit