>

Dárky a suvenýry

DÁRKOVÁ PRODEJNA

PRO FANOUŠKY SKVĚLÉHO PIVA

Chcete si obohatit šatník stylovým kouskem? Nebo chcete jen obdarovat své blízké originálním pivovarským dárkem? Přijďte si pro něj přímo ke zdroji, do Dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje! V nabídce nechybí originální oblečení pro ženy i muže, nejrůznější drobnosti i doplňky, samozřejmostí jsou pak současné i historické krýgly a sklenice. Na vybrané z nich vám přímo v prodejně odborníci rádi vygravírují vlastní věnování dle vašeho přání!

OTEVÍRACÍ DOBA:
Leden – Duben: Po – Ne    10:00 – 18:00;  Květen – Prosinec: Po – Ne    10:00 – 19:00

Zaparkovat můžete pohodlně přímo před dárkovou prodejnou. A POZOR! Dárková prodejna slouží také jako Z-point pro Zásilkovnu. U nás si můžete zásilky vyzvedávat i odesílat.

PIVO K VYZVEDNUTÍ

Milujete nefiltrovaný Pilsner Urquell, který si jindy vychutnáváte v našich ležáckých sklepích? Pak si jej nechte přímo v prodejně stočit do litrové patentní lahve v mimořádné ceně 149 Kč nebo do litrového growleru, neboli odnosky, která vás i s pivem vyjde na 424 Kč. Bohužel do jiných druhů nádob nemůžeme stáčet, vzhledem ke speciálnímu druhu stáčecího aparátu, ale příště vám ji již rádi doplníme.

V Dárkové prodejně prodáváme také sudové pivo Pilsner Urquell: 15l za 984 Kč, 30l  za 1 926 Kč nebo 50l za 3 140 Kč. Při odběru více sudů doporučujeme telefonickou objednávku předem, abychom zaručili, že budeme mít dostatečnou zásobu. Objednat si můžete i ostatní sudová piva z portfolia Plzeňského Prazdroje.

ORIGINÁLNÍ DÁRKY S VĚNOVÁNÍM

Hledáte originální dárek pro vaše blízké? Darujte jim sklenici, láhev piva, oblečení, prkénko nebo cokoliv dalšího s vlastním osobním věnováním! Na vybrané sklenice vám naši odborníci rádi na počkání vygravírují text, na textil pak vyšijí výšivku či potisknou nápis termosublimačním tiskem. Na některé produkty si dokonce můžete nechat vylaserovat text či logo dle libosti! Zvládneme téměř každý materiál: sklo, kov, textil, plast, ale i dřevo a kůži. Například vlastní krýgl nebo otvírák na pivo se jménem určitě potěší každé pivařské srdce! Žhavou novinkou je pak láhev piva Pilsner Urquell s vlastním jménem na etiketě! 

DÁRKY S VĚNOVÁNÍM

NAVŠTIVTE TAKÉ NÁŠ E-SHOP

Nenechte si také ujít pestrou nabídku našeho e-shopu – eshop.prazdroj.cz! Vybírat můžete z více než 500 nejrůznějších předmětů značek Pilsner Urquell, Gambrinus, Kozel, Birell a Radegast, včetně poukazů na jedinečné zážitky v podobě prohlídek našich pivovarů nebo školy čepování. Nevšedním zážitkem zaručeně uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

E-SHOP

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit