Chmelobraní s Kozlem

Oslavte s námi sklizeň chmele
V sobotu 19. září vás zveme do Velkých Popovic na Chmelobraní s Kozlem, které vás zavede do světa chmele a piva přímo v areálu velkopopovického pivovaru.
Navštivte v rámci prohlídek pivovaru naši vlastní malou chmelnici, kde roste chmel české aromatické odrůdy Sládek, a dozvíte se zajímavosti o pěstování i sklizni chmele. Chmelnice vznikla v roce 2024 ve spolupráci s Chmelařským družstvem v Žatci a po celý rok se o ni starají přímo zaměstnanci velkopopovického pivovaru.
Těšit se můžete také na speciální prohlídky pivovaru zpestřené povídáním o chmelu, ukázky spojené se sklizní z naší chmelnice a samozřejmě nebude chybět ani Kozel přímo od zdroje. Své dovednosti si budete moci vyzkoušet také v Kozlově škole čepování.
Pohodovou atmosféru během celého dne doplní hudební program a samozřejmě něco na zub.
Přijeďte si užít zářijovou sobotu do pivovaru a poznejte chmel zase o něco blíž.

