menu

Zážitky

Objevte tajemství, která se skrývají ve sklepeních Pilsner Urquell 

Chcete zažít nevšední den či večer a poznat historii i současnost Plzně a našeho pivovaru? Pobavit se s přáteli nebo připravit svým zahraničním návštěvníkům program, který stojí za to? Objednejte si zážitkový program v pivovaru!

Zážitky_PU_Sklepy

Přijďte na Formanku na pivo

Vychutnejte si pivo Pilsner Urquell na Formance ukryté kousek nad nádvořím pivovaru. Čeká na vás klidné posezení ve stylovém zahradním pavilonu s originální pivní výzdobou nebo na venkovní zahrádce a výborně ošetřené pivo Pilsner Urquell přímo od zdroje, vyrazit k nám můžete každý pracovní den od 16 do 21 hodin.

 • 1 – 60 osob

 • otevřeno každý všední den od 16 do 21 hodin

Škola čepování piva Pilsner Urquell

Užijte si s přáteli nezapomenutelné chvíle a staňte se pivními znalci. Navštivte autentická místa plzeňského pivovaru a osvojte si zábavnou formou správné zásady čepování piva. Zjistíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ nebo co se skrývá pod názvy „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“. Jako dárek si odneste certifikát o absolvování školy čepování Pilsner Urquell a půllitr se svým jménem.

 • 15 – 45 osob

 • 3 hodiny

Posezení na Formance

Chcete si užít jedinečné posezení s nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell? Pak jedině na Formance, letním zahradním pavilonu skrytém nedaleko nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj. Formanka nabízí vnitřní prostory s originální pivní výzdobou, ale i venkovní zahrádku. Vaše akce se právě zde stane nezapomenutelnou díky skvělému nefiltrovanému pivu Pilsner Urquell, unikátní atmosféře, příjemné obsluze a báječné kuchyni.

 • 15 – 60 osob

 • 3 hodiny

Šalanda

Hledáte pro svou rodinu, přátele nebo menší firemní kolektiv něco opravdu unikátního? Objednejte si šalandu! Netradiční salonek ukrytý v labyrintu chodeb historických ležáckých sklepů. Zažijete příjemné posezení u nefiltrovaného nepasterizovaného piva Pilsner Urquell, které Plzeňský Prazdroj uvařil tradiční metodou v historických pivovarských sklepích.

 • 15 – 45 osob

 • 3 hodiny

Párty v pivovaru Gambrinus

Slavíte narozeniny, úspěšnou zkoušku, státnice, promoci, rozlučku se svobodou, narození potomka,…? Nebo si jen chcete pořádně užít víkendový večer s kamarády? Pak si objednejte naši Párty v pivovaru Gambrinus. Strávíte čtyři hodiny v srdci pivovaru s odborníky na pivo a pivovarnictví a výborným pivem Gambrinus.

 • 15 – 45 osob

 • 4 hodiny 

Cesta pivovarského tovaryše

Objednejte se na zážitkový program plný zábavy. Seznámíte se s tím, co obnášela jednotlivá historická pivovarská řemesla a při cestě do minulosti si pochutnáte na jedinečném nefiltrovaném pivu Pilsner Urquell na Šalandě.

 • 15 – 45 osob

 • 4 hodiny

Kudy do pivovaru

Konferenční a společenské centrum Secese

U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
GPS: 49°44'47.339"N, 13°23'10.568"E

Další kontaktní údaje Napište nám
Suvenýr z pivovaru

Pořiďte jako vzpomínku na návštěvu pivovaru sklenici s vlastním jménem nebo jiný pivní dárek v prodejně přímo na nádvoří nebo v našem eshopu.

Koupit
Doprovodné programy

Zažijte nezapomenutelné chvíle na formanském voze, zpestřete program vašim hostům bednářskými aktivitami jako skládání nebo válení soudků.

Zjistit více
Oslavujte v netradičních prostorách

Uspořádejte netradiční svatbu či firemní večírek v unikátních prostorech Pivovarského muzea.

Pronajmout