Škola čepování piva Pilsner Urquell

Vstupné 550 – 590 Kč
Termíny Zobrazit termíny
Délka 3 hodiny

Staňte se mistrem čepování piva

O tom, že čepování piva není nic lehkého, vás přesvědčí zkušený pivovarský odborník. Pod jeho vedením si osvojíte zásady tohoto řemesla a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak pivo Pilsner Urquell správně čepovat. Zjistíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ nebo co se skrývá pod názvy „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“. Jako dárek si odneste certifikát o absolvování školy čepování Pilsner Urquell a půllitr se svým jménem. 

Na co všechno se můžete těšit

V plzeňském pivovaru navštívíte autentická místa, kde se Pilsner Urquell vyrábí od roku 1842. Ochutnáte nefiltrovaný Pilsner Urquell načepovaný z dubových ležáckých sudů v historických sklepech, který vyrábíme tradiční metodou jako za dob prvního sládka Josefa Grolla. V prostorách Konferenčního centra Secese se sami postavíte za výčep a pod vedením pivovarského odborníka se naučíte správně čepovat pivo. Pokud nejste z Plzně, doporučíme vám, kde se v Plzni ubytovat, abyste si večer mohli naplno užít.

Další informace

Program nabízíme buď samostatně, nebo v kombinaci s prohlídkou pivovaru Plzeňský Prazdroj. Pokud jste u nás ještě nebyli, vřele doporučujme tuto kombinovanou variantu, kdy se o pivu Pilsner Urquell dozvíte úplně vše. Konzumace piva Pilsner Urquell  a pivovarský guláš během programu je v ceně. 

  • 3 hodiny vč. prohlídky a občerstvení – 590 Kč / osoba
  • 3 hodiny s občerstvením, bez prohlídky – 550 Kč / osoba

Soukromý zážitkový program je možné objednat pro minimálně 15 lidí. Pokud je vás méně, podívejte se na vypsané termíny výše.

Rezervujte si zážitkový program předem e-mailem: reservations@asahibeer.cz

Koupit poukaz

Maximální kapacita 45 osob.
Vzhledem k velkému zájmu vám doporučujeme objednat si program s dostatečným předstihem.
V ceně Školy čepování je zahrnuta konzumace ležáku Pilsner Urquell, pivovarský guláš a půllitr se jménem pro každého účastníka.
Zážitkový program Škola čepování piva Pilsner Urquell je určen výhradně pro dospělé.

550 – 590 Kč

AKTUÁLNÍ TERMÍNY PRO SKUPINY DO 15 OSOB
s prohlídkou pivovaru Plzeňský Prazdroj

Pátek 15. 11. 2019 od 17:00 hodin

Pátek 22. 11. 2019 od 17:00 hodin

Pátek 20. 12. 2019 od 17:00 hodin

Pátek 10. 1. 2020 od 17:00 hodin

Sobota 18. 1. 2020 od 17:00 hodin

Pro skupiny větší než 15 osob rezervujeme samostatný termín školy čepování.