Škola čepování piva Pilsner Urquell

Vstupné 590 Kč
Termíny Zobrazit termíny
Délka 2,5 hodiny

Staňte se mistrem čepování piva

O tom, že čepování piva není nic lehkého, vás přesvědčí zkušený pivovarský odborník. Pod jeho vedením si osvojíte zásady tohoto řemesla a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak pivo Pilsner Urquell správně čepovat. Zjistíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ nebo co se skrývá pod názvy „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“. Jako dárek si odneste certifikát o absolvování školy čepování Pilsner Urquell a půllitr se svým jménem. 

Na co všechno se můžete těšit

V prostorách Konferenčního centra Secese se sami postavíte za výčep a pod vedením pivovarského odborníka se naučíte správně čepovat pivo. Pokud nejste z Plzně, doporučíme vám, kde se v Plzni ubytovat, abyste si večer mohli naplno užít. Konzumace piva Pilsner Urquell  a pivovarský guláš během programu je v ceně. 

  • 2,5 hodiny s občerstvením – 590 Kč / osoba

Rezervujte si zážitkový program předem e-mailem: reservations@asahibeer.cz

Pokud jste u nás ještě nebyli, vřele doporučujeme přiobjednat k zážitkovému programu prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj za zvýhodněnou cenu 200 Kč / osoba.

Maximální kapacita 45 osob.
Vzhledem k velkému zájmu vám doporučujeme objednat si program s dostatečným předstihem.
V ceně Školy čepování je zahrnuta konzumace ležáku Pilsner Urquell, pivovarský guláš a půllitr se jménem pro každého účastníka.
Zážitkový program Škola čepování piva Pilsner Urquell je určen výhradně pro dospělé.

590 Kč

AKTUÁLNÍ TERMÍNY PRO SKUPINY DO 15 OSOB s prohlídkou pivovaru Plzeňský Prazdroj

Pro skupiny větší než 15 osob rezervujeme samostatný termín školy čepování.