Škola čepování piva Pilsner Urquell

 UPOZORNĚNÍ:

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví je od 13. 3. 2020 až do odvolání pivovar Plzeňský Prazdroj uzavřen pro veřejnost. Děkujeme za pochopení!
Vaše termíny pro objednané školy čepování jsou automaticky zrušeny. Rádi vám nabídneme případně jiný termín. Kontaktujte nás na e-mail reservations@asahibeer.cz.

Staňte se mistrem čepování piva

O tom, že čepování piva není nic lehkého, vás přesvědčí zkušený pivovarský odborník. Pod jeho vedením si osvojíte zásady tohoto řemesla a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak pivo Pilsner Urquell správně čepovat. Zjistíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ nebo co se skrývá pod názvy „čochtan“, „šnyt“ či “mlíko“. Jako dárek si odneste půllitr Pilsner Urquell.

Na co všechno se můžete těšit

V prostorách Konferenčního centra Secese se sami postavíte za výčep a pod vedením pivovarského odborníka se naučíte správně čepovat pivo. Pokud nejste z Plzně, doporučíme vám, kde se v Plzni ubytovat, abyste si večer mohli naplno užít. Konzumace piva Pilsner Urquell  a pivovarský guláš během programu je v ceně. 

V ceně programu je zahrnuto:

  • Prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj
  • Škola čepování a péče o pivo
  • Pivovarský guláš
  • Neomezená konzumace piva Pilsner Urquell
  • Půllitr Pilsner Urquell

KOUPIT ZÁŽITEK

Pro skupiny větší než 15 osob rezervujeme samostatný termín školy čepování. Zážitkový program si objednejte e-mailem: reservations@asahibeer.cz.

Minimální kapacita na zážitkový program je 15 osob, maximální kapacita 45 osob.
Vzhledem k velkému zájmu vám doporučujeme objednat si program s dostatečným předstihem.
V ceně Školy čepování je zahrnuta konzumace ležáku Pilsner Urquell, pivovarský guláš a půllitr pro každého účastníka.
Zážitkový program Škola čepování piva Pilsner Urquell je určen výhradně pro dospělé.

790 Kč

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví je od 13. 3. 2020 až do odvolání pivovar Plzeňský Prazdroj uzavřen pro veřejnost. Děkujeme za pochopení!

Vaše termíny pro objednané školy čepování jsou automaticky zrušeny. Rádi vám nabídneme případně jiný termín. Kontaktujte nás na e-mail reservations@asahibeer.cz.

Rezervace

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví je od 13. 3. 2020 až do odvolání pivovar Plzeňský Prazdroj, Gambrinus, Pivovarské muzeum v Plzni a Plzeňské historické podzemí uzavřen pro veřejnost. Děkujeme za pochopení!

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit