Posezení na šalandě

Cena od 9 000 Kč / skupina
Délka 3 hodiny
Napište nám Koupit zážitek

Vítejte na Šalandě, unikátní místnosti skryté v ležáckých sklepích pivovaru Plzeňský Prazdroj! Pouze zde si vychutnáte nefiltrované pivo Pilsner Urquell, které kvasí v dubových kádích a dozrává v ležáckých sudech. Pivo zde není zbavené kvasnic, které mu dodávají jeho nezaměnitelnou chuť! Naši sklepmistři vám ho po celou dobu akce budou donášet v třílitrových kovových mázech.

Dříve Šalandy využívala pivovarská chasa k odpočinku, občerstvení i zábavě. První šalanda byla v Měšťanském pivovaru vybudovaná již v roce 1844. Na počátku 19. století se stavěly ve velkém, pro sladovníky, topiče, strojníky i bednáře a poslední dochovaná zmínka o šalandách je z roku 1946.

Teď slouží k pobavení vám! Dopřejte si tři hodiny s přáteli, bez telefonního signálu a s lahodnou českou kuchyní, jako je pivovarský guláš, řízečky, hovězí žebro, vepřové koleno, hovězí tatarák nebo studenou selekci hrobských uzenin či farmářských sýrů.

Rezervace je jednoduchá. Klikněte na tlačítko REZERVACE a rezervujte si Šalandu online! Na výběr máte ze dvou šaland.

.

MALÁ ŠALANDA

Na malé šalandě se můžete sejít až ve 30 lidech. Je tak ideálním místem pro přátelská setkání, rozlučky se svobodou a oslavy všeho druhu.

Kapacita: až 30 osob

Cena: 9 000 Kč / 3 hodiny pro celou skupinu

REZERVACE MALÉ ŠALANDY

VELKÁ ŠALANDA

Velká Šalanda má kapacitu až 50 osob a skvěle vám poslouží pro větší oslavy, firemní akce nebo jiné významné události.

Kapacita: až 50 osob

Cena: 15 000 Kč / 3 hodiny pro celou skupinu.

REZERVACE VELKÉ ŠALANDY

.

Šalandu si rezervujte po kliknutí na tlačítko KOUPIT ZÁŽITEK. Pro případné dotazy nás kontaktujte na tomto e-mailu: salanda@asahibeer.cz. Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě našich Šaland vám doporučujeme rezervovat si termín pronájmu s dostatečným předstihem.

 

Chcete svůj zážitek ještě obohatit? Navštivte před šalandou také prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj za zvýhodněnou cenu 300 Kč / osobu. Pro rezervaci prohlídky kontaktujte naše rezervační oddělení: reservations@asahibeer.cz, +420 377 062 888.

od 9 000 Kč / skupina

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit