Cesta pivovarského tovaryše

Vstupné 890 Kč / osoba
Termíny Zobrazit termíny
Délka 4 hodiny
Napište nám
 
 
 
 
 
 
 

Poznejte cestu pivovarského tovaryše

V magickém prostředí historických pivovarských sklepů se vrátíte na začátek 20. století a zapojíte se do týmové hry. Na vlastní kůži si vyzkoušíte tradiční pivovarská řemesla a proměníte v ledaře, bednáře, sladovníky, výčepní nebo sklepmistry.

Na co všechno se můžete těšit

Na úvod své tovaryšské kariéry si projdete pivovar Plzeňský Prazdroj křížem krážem. Prohlédnete si autentická místa, kde se před více než 180 lety zrodilo proslulé pivo Pilsner Urquell a kde jeho příběh dodnes pokračuje. V Návštěvnickém centru se seznámíte s historií zlatého ležáku Pilsner Urquell. Po filmu o výrobě piva Pilsner Urquell vybudíte své smysly v expozici surovin a zavítáte i do historické a současné varny.

Cesta poté pokračuje do labyrintu pivovarských sklepů, kde vás čekají týmové soutěže. Pomocí dobových rekvizit si vyzkoušíte historická pivovarská řemesla – ledařské, bednářské i sladovnické. Stanete se výčepním nebo sklepmistrem. Jako správní pivovarští tovaryši také posedíte v „šalandě“. Za soutěžení v průběhu programu budete samozřejmě také odměněni proslulým nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell. To pro vás načepujeme přímo ve sklepě z ležáckého dubového sudu.

Koupit poukaz online

Další informace

Cesta pivovarského tovaryše je zážitkový program plný zábavy, poznání a výborného plzeňského piva. Skvěle se program hodí i pro firemní akce, vaše zákazníky či skupiny přátel. 

  • V šalandách dříve pivovarská chasa přespávala, ohřívala si jídlo a odpočívala. Po vzoru těchto šaland jsme pro vás v labyrintu sklepů vybudovali dvě nové Šalandy pro občerstvení a zábavu.
  • Pivovar Plzeňský Prazdroj nabízí tento program návštěvníkům teprve od roku 2014, můžete si ho tak přijít užit i s přáteli, kteří už pivovar dříve navštívili.
  • Pivovarské sklepy jsou vysekané v kamenném a pískovcovém podloží a dodnes zde vyrábíme malou část produkce piva Pilsner Urquell tradiční metodou – kvašením v dřevěných otevřených kádích a zráním v dubových ležáckých sudech. Tento jedinečný Pilsner Urquell lze ochutnat pouze při prohlídce pivovaru a během zážitkových programů v Šalandě.
Program je možné objednat pouze pro minimálně 15 lidí, maximální počet ve skupině je 45 osob.
Délku programu a organizaci soutěží lze modifikovat dle individuálních požadavků.   Termín konání si můžete zvolit dle vašich požadavků a našich kapacit. Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě našich Šaland vám doporučujeme objednat si program s dostatečným předstihem.
Část prohlídky a soutěží se odehrává přímo v historických sklepech, kde se teplota pohybuje okolo +5 °C, doporučujeme vám si vzít s sebou i teplejší oblečení (bundu, kabát).
Během tohoto programu nenavštívíte stáčírnu.
Zážitkový program Cesta pivovarského tovaryše je určen výhradně pro dospělé.

890 Kč / osoba

Program je možné objednat pouze pro minimálně 15 lidí, maximální počet ve skupině je 45 osob.

Vaše dotazy či objednávky směrujte přímo na e-mail: reservations@asahibeer.cz či volejte tel.: +420 377 062 888.

CHYBA OVĚŘENÍ, JE NUTNÉ POTVRDIT, ŽE NEJSTE ROBOT. DĚKUJEME!

Napište nám

* Všechna pole jsou povinná

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit