Léto v Prazdroji 2019

Termín konání akce 4. 7. 2019 — 29. 8. 2019
Čas konání akce 19:00 - 23:00
Vstupné od 50 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji 2019

Už se nemůžete dočkat sluníčka, teplých letních večerů a pěkně vychlazeného piva? Tradiční festival Léto v Prazdroji už se blíží! Jako každý rok se můžete těšit na populární čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru, kde vždy vystoupí dvě hudební kapely. Prázdninové pátky budou patřit filmům, které se budou promítat u Zahradního pavilonu Formanka. 

KONCERTY NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU:

Každý čtvrtek rozezní pivovar hned dvě kapely. Od 19:00 hodin se vám představí vždy předkapela a od 20:30 hodin vystoupí hlavní kapela. Čeká na vás pestrý výběr hudebních žánrů, pivní stany a občerstvení. Letos poprvé bude festival zpoplatněn. Za symbolických 50 Kč získáte vstupenku na obě kapely a zdarma čepované pivo Pilsner Urquell nebo budete mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

Program letních koncertů:

LETNÍ KINA U FORMANKY

Každý pátek od 21:30 hodin budeme u Zahradního pavilonu Formanka, nad nádvořím pivovaru, promítat filmy různých žánrů. Čekají na vás české klasiky, oblíbené zahraniční filmy nebo i populární hudební film Bohemian Rhapsody, který se tento rok stal absolutní jedničkou na plátnech kin. V rámci vstupného 100 Kč dostanete u vstupu welcome drink z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje. Přijďte si udělat pohodlí na dece a užít si filmové legendy přímo v pivovaru!

Program letních kin:

Vstupenky na letní kino doporučujeme zakoupit předem online na webu, jelikož kapacita venkovního posezení u Formanky je 150 osob. Posedět můžete u stolů, nebo na trávě na dece. Pokud dorazíte se svými čtyřnohými mazlíčky, berte prosím ohledy na ostatní a opatřete pejsky náhubkem.

Koupit vstupenky online

Změna programu vyhrazena.

Mediálními partnery Léta v Prazdroji jsou Rock Radio a Deník.cz.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit