Léto v Prazdroji – Tichá dohoda

Termín konání akce 18. 7. 2019
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč + nápoj zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji – Tichá dohoda

Léto v Prazdroji na pódiu tento čtvrtek v 19:00 přivítá předkapelu Třískáč, která hraje pouze vlastní tvorbu obohacenou vtipnými texty. Jako hlavní kapela pak ve 20:30 vystoupí skupina Tichá dohoda.

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

TICHÁ DOHODA

Tichá dohoda, legendární pražská kytarovka, brázdí vody naší hudební scény již přes třicet let. Nyní zaútočí sonickým náletem svých kytar a bubnů i k nám do pivovaru. Vedle aktuálního repertoáru z alba Hlasitá revoluce samozřejmě uslyšíte i klasické hity jako Kotva a Kříž, Večírek osamělých srdcí či Tulák po hvězdách.

Více informací o kapele najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit