Léto v Prazdroji – Semtex

Termín konání akce 4. 7. 2019
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč + nápoj zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – Semtex

Festivalovou sezónu Léta v Prazdroji letos v 19:00 zahájí předkapela High Five, která hraje převážně anglicky zpívaný kytarový indie/poop/rock. Ve 20:30 se pak na scéně objeví jedinečná kapela Semtex. Máte se na co těšit!

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

SEMTEX

Jedinečné hudební seskupení Semtex vzniklo v roce 1995. Vystoupení kapely obsahuje historky, průvodní slovo a scénky, především však značné množství hudební satiry a humoru. Multižánrový repertoár skupiny tvoří několik desítek nejlepších písniček na světě v souhrnné délce cca 17 580 s.

Média je občas označují za parodie, ale skupina se domnívá, že toto označení je velmi nepřesné. Několik skladeb skupiny Semtex téměř zlidovělo a nejznámější skladba Mašinka se stala všeobecně známým hitem. Semtex vždy vystupuje v kostýmech, které nemají s ničím nic společného.

Kapela je pravidelně žádána na největších folkových a rockových festivalech (Folkový Kvítek, Rock for people, Zahrada, Porta, Slunce, Muzika, Struny na ulici, Folkové prázdniny, Jablonský Medvídek, Telč, Mohelnický dostavník, Trnkobraní a mnoho dalších). Od svého vzniku v roce 1995 odehrál Semtex několik stovek koncertů na více než 90 místech po celé ČR a na Slovensku.

Více informací o skupině najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit