Léto v Prazdroji – Imodium

Termín konání akce 1. 8. 2019
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč + nápoj zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – Imodium

První srpnový čtvrtek na nádvoří pivovaru zahraje od 19:00 předkapela Crossroad Bros, která se vyznačuje bluesovými songy a tradičně ji ve 20:30 vystříhá hlavní kapela Imodium.

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

IMODIUM

Čtyřčlenná broumovská formace Imodium patří po zhruba patnácti letech existence k české klubové stálici. Na svém kontě má pět studiových alb pod labely Warner music a Supraphon. Řadu klipů a stovky odehraných koncertů, z nichž můžeme jmenovat i předskakování ve vyprodané O2 areně zpěvačce Avril Lavigne nebo v Incheba Areně kanadským Simple Plan, britským Bush či americké partě Halestorm.

Více informací o kapele najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit