Šperkařská 12°

Termín konání akce 20. 11. 2023 — 30. 11. 2023
Čas konání akce 10:00 - 19:00
Vstupné Zdarma
Pivovar Plzeňský Prazdroj
 

Šperkařská 12°

Schopnost perfektně načepovat hladinku plzeňského ležáku není jedinou věcí, podle které se mezi výčepními pozná skutečný mistr svého řemesla. Důležité je dělat svoji práci s láskou a vášní pro pivo a zákazníky. A se stejnou vášní a zápalem umí plzeňští šperkaři přetavit svoji kreativitu a lásku k řemeslu do drahých kovů, kamenů a netradičních materiálů.

Ve spolupráci mezi Plzeňským Prazdrojem a školy Ladislava Sutnara vzniklo zadání pro studenty Sutnarky bylo jednoduché – vytvořit snadno reprodukovatelný komerční šperk, který se bude dotýkat piva a pivovarnictví. Inspirace studentů sahala od křivek pivní sklenice, barvy piva až po tvar chmelové šišky.

A teď je na vás, abyste rozhodli, který šperk je nejhezčí.

Šperk, který získá největší počet hlasů se může proměnit například v ocenění pro zaměstnance, dary pro významné hosty nebo ho zařadíme v malovýrobě k prodeji v naší dárkové prodejny v Plzni. 

Přijďte se podívat na výstavu přímo do Návštěvnického centra nebo hlasujte online.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit