(Čeština) Šperkařská 12°

Date 20. 11. 2023 — 30. 11. 2023
Time (Čeština) 10:00 - (Čeština) 19:00
Admission (Čeština) Zdarma
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
 

(Čeština) Šperkařská 12°

Sorry, this entry is only available in Czech.

Schopnost perfektně načepovat hladinku plzeňského ležáku není jedinou věcí, podle které se mezi výčepními pozná skutečný mistr svého řemesla. Důležité je dělat svoji práci s láskou a vášní pro pivo a zákazníky. A se stejnou vášní a zápalem umí plzeňští šperkaři přetavit svoji kreativitu a lásku k řemeslu do drahých kovů, kamenů a netradičních materiálů.

Ve spolupráci mezi Plzeňským Prazdrojem a školy Ladislava Sutnara vzniklo zadání pro studenty Sutnarky bylo jednoduché – vytvořit snadno reprodukovatelný komerční šperk, který se bude dotýkat piva a pivovarnictví. Inspirace studentů sahala od křivek pivní sklenice, barvy piva až po tvar chmelové šišky.

A teď je na vás, abyste rozhodli, který šperk je nejhezčí.

Šperk, který získá největší počet hlasů se může proměnit například v ocenění pro zaměstnance, dary pro významné hosty nebo ho zařadíme v malovýrobě k prodeji v naší dárkové prodejny v Plzni. 

Přijďte se podívat na výstavu přímo do Návštěvnického centra nebo hlasujte online.

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save