(Čeština) Šperkařská 12°

Datum 20. 11. 2023 — 30. 11. 2023
Time (Čeština) 10:00 - (Čeština) 19:00
Admission (Čeština) Zdarma
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
 

(Čeština) Šperkařská 12°

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

Schopnost perfektně načepovat hladinku plzeňského ležáku není jedinou věcí, podle které se mezi výčepními pozná skutečný mistr svého řemesla. Důležité je dělat svoji práci s láskou a vášní pro pivo a zákazníky. A se stejnou vášní a zápalem umí plzeňští šperkaři přetavit svoji kreativitu a lásku k řemeslu do drahých kovů, kamenů a netradičních materiálů.

Ve spolupráci mezi Plzeňským Prazdrojem a školy Ladislava Sutnara vzniklo zadání pro studenty Sutnarky bylo jednoduché – vytvořit snadno reprodukovatelný komerční šperk, který se bude dotýkat piva a pivovarnictví. Inspirace studentů sahala od křivek pivní sklenice, barvy piva až po tvar chmelové šišky.

A teď je na vás, abyste rozhodli, který šperk je nejhezčí.

Šperk, který získá největší počet hlasů se může proměnit například v ocenění pro zaměstnance, dary pro významné hosty nebo ho zařadíme v malovýrobě k prodeji v naší dárkové prodejny v Plzni. 

Přijďte se podívat na výstavu přímo do Návštěvnického centra nebo hlasujte online.

Eintrittspreis

Warnung

Im Einklang mit der Verordnung des Gesundheitsministeriums werden auf Widerruf die Besichtigungen und die Erlebnisprogramme für die Öffentlichkeit geschlossen. Wir danken für Ihr Verständnis!

Ihre Fragen richten Sie bitte an die E-Mail-Adresse reservations@asahibeer.cz oder die Telefonnummer +420 377 062 888.

Privatsphäre-Einstellungen

Hier können Sie einstellen, welche Cookies Sie zulassen

Speichern