(Čeština) Pivovar Proud — prohlídky nabité energií

Продолжительность программы 100 минут.
Стоимость входного билета 200 CZK
Доступные языки CZ
Часы работы
U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
КУПИТЬ ЭКСКУРСИЮ   Нирование для групп 15+
 
 
 
 
 
 

Извините, этот текст доступен только на “Чешский”.

Objevte s námi pivovar Proud

Prohlídková trasa začíná v Návštěvnickém centru na nádvoří pivovaru a autobusem se pak následně přesuneme k bednárně, kde vás seznámíme se Spalkovým projektem. Zjistíte, jak dříve fungovala říční vodárna, úpravna vody, vodárenská věž, ale i samotná elektrárna. Dozvíte se o soběstačnosti a nezávislosti plzeňského pivovaru na dodávkách pitné i užitkové vody a elektrické energie již na počátku 20. století.

Do budovy bývalé elektrocentrály, experimentální pivovaru Plzeňského Prazdroje, vás poté zavede jeden z členů týmu pivovaru a povypráví vám, jak zdejší pivo vaří. Na vlastní oči poznáte celý výrobní proces piva, ochutnáte slady potřebné k výrobě piva a podíváte se i na varnu.

Na závěr prohlídky vás čeká bohatá degustace třech pivních speciálů značky Elektrárna přímo z kvasných ležáckých tanků.

Každá surovina, každý krok a každý detail v procesu vaření piva, projde rukama jednoho ze sládků, až do okamžiku naplnění do lahve či sudu. Zkrátka každé pivo, které je zde uvařeno «kouká» od začátku až do konce do očí tomu, kdo ho vaří, a to s láskou, nadšením a hrdostí.

Время тура

(Čeština)

Leden 2024
V češtině: Pátek: 16:30
Sobota: 12:45, 14:45

 

KOUPIT VSTUPENKU

Vstup na prohlídku je možný pouze v uzavřené, pevné obuvi. V případě nedodržení této podmínky není možné se prohlídky zúčastnit.

(Čeština)

Únor 2024
V češtině: Pátek: 16:30
Sobota: 12:45, 14:45

 

KOUPIT VSTUPENKU

Vstup na prohlídku je možný pouze v uzavřené, pevné obuvi. V případě nedodržení této podmínky není možné se prohlídky zúčastnit.

(Čeština) Prohlídková trasa bude opět zpřístupněna od května 2024, a to každý pátek od 16:45 hodin a v sobotu od 14:45 hodin.

(Čeština) Prohlídková trasa bude opět zpřístupněna od května 2024, a to každý pátek od 16:45 hodin a v sobotu od 14:45 hodin.

(Čeština)

Květen 2024
V češtině: Pátek: 16:30
Sobota: 14:45

 

KOUPIT VSTUPENKU

(Čeština)

Červen 2024
V češtině: Pátek: 16:30
Sobota: 14:45

 

KOUPIT VSTUPENKU

Дополнительная информация о туре

(Čeština) Kapacita skupiny na prohlídku pivovaru Proud je max. 20 osob.
100 минут.
(Čeština) Prohlídka pivovaru není bezbariérová.
(Čeština) Vstup na prohlídku je možný až od 15 let. Podmínkou vstupu je také uzavřená, pevná obuv.
(Čeština) Ochutnávky piva, které jsou součástí prohlídek, jsou určeny pouze návštěvníkům starším 18 let. V souladu se zákonem o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek č. 65/2017 Sb. mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme. Školní skupině s jedním či více nezletilými žáky není ochutnávka piva podávána.
Pets are not allowed on the tour.

Что Вы увидите во время экскурсии

 
1 (Čeština) Spalkův projekt

(Čeština) Během krátké jízdy autobusem k bednárně se dozvíte o nadčasovém Spalkově projektu, jehož zásluhou byl plzeňský pivovar již na počátku 20. století soběstačný a nezávislý na dodávkách pitné i užitkové vody a elektrické energie. Přiblížíme vám, jak dříve fungovala říční vodárna, úpravna vody, vodárenská věž, ale i samotná elektrárna postavená roku 1907.

 
2 (Čeština) Elektrocentrála

(Čeština) Budovu elektrocentrály v závěru 2. světové války, těžce poničil nálet spojenců při bombardování Plzně. Trvalo více než půl roku, než byla elektrárna opravena a znovu uvedena do provozu. Svoji funkci poté plnila ještě několik dalších desítek let, výroba vlastní energie pro pivovar však začala být postupně nahrazována odběrem z veřejné sítě. Rozsáhlá rekonstrukce chátrající budovy započala v srpnu 2019 a první várka piva v experimentálním pivovaru byla uvařena v září 2021.

 
3 (Čeština) Experimentální pivovar

(Čeština) Do pivovaru vás poté zavede jeden z členů týmu pivovaru a přiblíží vám nejen proces vaření piva. Dostanete se také přímo do srdce pivovaru, tedy na varnu o objemu 30 hektolitrů a ochutnáte slady potřebné k výrobě piva.

 
4 (Čeština) Degustace

(Čeština) Na závěr vás, všechny dospělé návštěvníky, čeká bohatá degustace třech pivních speciálů značky Elektrárna přímo z kvasných ležáckých tanků.

Карта окружающей территории

 
 
 
 
 
 

Не пропустите!

 

Экскурсия по пивоварне Pilsner Urquell

300 CZK 80+30 минут.

Известно ли вам о том, что экскурсионный маршрут «Pilsner Urquell» относится к числу...

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЭКСКУРСИЮ
 

ЭКСКУРСИЯ В МУЗЕЙ ПИВОВАРЕНИЯ

100 CZK 60 минут

Погрузитесь в атмосферу средневековья в уникальном в своем роде музее, разместившемся в настоящем пивоваренном доме XV в...

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЭКСКУРСИЮ
 

Пльзеньское историческое подземелье

150 CZK 60 минут

Пльзеньское историческое подземелье с общей длиной коридоров 14 км относится к числу самых обширных исторических подземелий в Центральной Европе.

ЗАБРОНИРОВАТЬ ЭКСКУРСИЮ

ВРЕМЯ ЭКСКУРСИЙ

май — сентя́брь понедельник — воскресенье 9:30 – 18:00
октя́брь — дека́брь понедельник — воскресенье 10:30 – 17:00

Конкретное время экскурсий приведено ниже.

Предприятие «Pilsner Urquell»оставляет за собой право на изменение времени проведения экскурсий для общественности. Доступное на данный момент время экскурсий можно узнать в системе продаж онлайн или по телефону +420 377 062 888.

Стоимость входного билета

200 CZK

 

 

ОШИБКА АУТЕНТИФИКАЦИИ, НЕОБХОДИМО ПОДТВЕРДИТЬ, ЧТО ВЫ НЕ РОБОТ. СПАСИБО!

бронирование

* Все поля обязательны для заполнения

предупреждение

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save