Speciální prohlídka INDUSTRY OPEN

Termín konání akce 5. 8. 2024 — 22. 8. 2024
Čas konání akce 11:30 - 16:40
Vstupné 200 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
KOUPIT VSTUPENKY
 
 
 
 

Speciální prohlídka INDUSTRY OPEN

I letos vám v rámci festivalu Industry Open plzeňský pivovar otevírá své brány a ukáže řadu zajímavých pivovarských zákoutí!

Prohlídky v rámci festivalu Industry Open vám umožní navštívit širší výrobní část našeho areálu. Během projížďky autobusem tak odhalíte jeho rozlehlost. Z těsné blízkosti uvidíte naši legendární Vodárenskou věž a sladovnu, ale také třeba filtrační halu, centrální stáčírnu a naše sklady, včetně toho automatického, otevřeného v roce 2023, který je novou dominantou pivovaru. Cestou navštívíte pivovar Gambrinus, který letos slaví 155 let od svého založení, s jeho historickou a současnou varnou, kde ochutnáte lahodnou sladinu. Ukážeme vám tu, jak pivo kvasilo dříve a jak kvasí dnes, poté budou mít všichni plnoletí návštěvníci možnost ochutnat zrající pivo z přímo našich cylindrokonických tanků.

Tak neváhejte a využijte výjimečné příležitosti navštívit výrobní závod a poznat veřejnosti běžně nepřístupná místa pivovaru!

Více informací o festivalu Industry Open najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit