Přednáška – Plzeň zelená a modrá: Voda ve městě

Termín konání akce 25. 6. 2020
Čas konání akce 18:00
Vstupné 50 Kč
Konferenční a společenské centrum Secese
 

Přednáška – Plzeň zelená a modrá: Voda ve městě

Přednášková série zaměřená na zeleno-modrou infrastrukturu a adaptaci města na změnu klimatu pokračuje ve čtvrtek 25. června 2020 od 18 hod v areálu Plzeňského Prazdroje (na zahrádce Konferenčního centra Secese). Hosty večera zaměřeného na hospodaření s vodou ve městě budou hydrobiolog Jindřich Duras a geograf Jan Kopp.

Hydrobiolog Jindřich Duras působí více než tři desítky let ve státním podniku Povodí Vltavy, přednáší na Západočeské univerzitě v Plzni a je také členem mezinárodních komisí pro otázky živin. V příspěvku „VODA A MY – (ne)očekávané souvislosti“ představí dopady klimatické změny, s nimiž jsme příliš nepočítali. Zabývat se bude mimo jiné (ne)dostatkem vody v Boleveckém rybníku.

Je modro-zelená infrastruktura módní slovo, nebo příležitost k rozvoji města? Nejen tuto otázku zodpoví v přednášce nazvané „Příležitosti a bariéry rozvoje modro-zelené infrastruktury města Plzně“ geograf Jan Kopp z katedry geografie Fakulty ekonomické ZČU. Věnovat se bude také důležitosti mezioborové spolupráce.

Vstupenky zakoupíte na místě nebo v předprodeji na www.plzenskavstupenka.cz a GoOut.cz

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit