(Čeština) Přednáška – Plzeň zelená a modrá: Voda ve městě

Date 25. 6. 2020
Time (Čeština) 18:00
Admission (Čeština) 50 Kč
(Čeština) Konferenční a společenské centrum Secese

(Čeština) Přednáška – Plzeň zelená a modrá: Voda ve městě

Sorry, this entry is only available in Czech.

Přednášková série zaměřená na zeleno-modrou infrastrukturu a adaptaci města na změnu klimatu pokračuje ve čtvrtek 25. června 2020 od 18 hod v areálu Plzeňského Prazdroje (na zahrádce Konferenčního centra Secese). Hosty večera zaměřeného na hospodaření s vodou ve městě budou hydrobiolog Jindřich Duras a geograf Jan Kopp.

Hydrobiolog Jindřich Duras působí více než tři desítky let ve státním podniku Povodí Vltavy, přednáší na Západočeské univerzitě v Plzni a je také členem mezinárodních komisí pro otázky živin. V příspěvku “VODA A MY – (ne)očekávané souvislosti” představí dopady klimatické změny, s nimiž jsme příliš nepočítali. Zabývat se bude mimo jiné (ne)dostatkem vody v Boleveckém rybníku.

Je modro-zelená infrastruktura módní slovo, nebo příležitost k rozvoji města? Nejen tuto otázku zodpoví v přednášce nazvané “Příležitosti a bariéry rozvoje modro-zelené infrastruktury města Plzně” geograf Jan Kopp z katedry geografie Fakulty ekonomické ZČU. Věnovat se bude také důležitosti mezioborové spolupráce.

Vstupenky zakoupíte na místě nebo v předprodeji na www.plzenskavstupenka.cz a GoOut.cz

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save