Adventní prohlídka Prazdroje s pivovarským kvízem

Termín konání akce 1. 12. 2023 — 22. 12. 2023
Čas konání akce 17:30 - 18:40
Vstupné 250 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 
 
 

Adventní prohlídka Prazdroje s pivovarským kvízem

Milujete kvízy? A co takhle zažít pivovarský kvíz v našich sklepích při vychutnávání si nefiltrovaného piva? Pokud vás to zaujalo, tak neváhejte a rezervujte si vstupenku na speciální adventní prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj!

Kam vás speciální prohlídka zavede? V jedinečné večerní atmosféře navštívíte historickou i moderní varnu, kde se uvaří denně až 2 miliony půllitrů piva! Představíme vám důležité postavy z historie i současnosti pivovaru a v historických sklepích se můžete těšit na opravdu bohatou ochutnávku nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů. A POZOR! Během degustace si s námi můžete zahrát pivovarský kvíz! Ti nejlepší z vás získají hodnotné ceny z Prazdroje, třeba adventní kalendář Pilsner Urquell.

Prohlídky probíhají každý čtvrtek, pátek a sobotu od 1. do 22. prosince, vždy od 17:30. Kapacita míst je omezená, proto doporučujeme si vstupenky zakoupit včas. Prohlídka začíná v Návštěvnickém centru Prazdroje.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit