(Čeština) Letní kino v Prazdroji – Velký Gatsby

Date 31. 8. 2018
Time (Čeština) 21:30 - (Čeština) 23:00
Admission (Čeština) VSTUPNÉ  100 Kč / osoba v ceně welcome drink (pouze pro osoby starší 18 let)
(Čeština) Zahradní pavilon Formanka
 

(Čeština) Letní kino v Prazdroji – Velký Gatsby

Sorry, this entry is only available in Czech.

Závěrečné promítání romantického drama Velký Gatsby slavnostně zakončí letní kino v rámci festivalu Léto v Prazdroji. Posedět u filmu od 21:30 hodin můžete s welcome drinkem u Zahradního pavilonu Formanka.

VELKÝ GATSBY

Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.

Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda “Velký Gatsby”. Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save