(Čeština) Letní kino v Prazdroji – Velký Gatsby

Datum 31. 8. 2018
Time (Čeština) 21:30 - (Čeština) 23:00
Admission (Čeština) VSTUPNÉ  100 Kč / osoba v ceně welcome drink (pouze pro osoby starší 18 let)
(Čeština) Zahradní pavilon Formanka
 

(Čeština) Letní kino v Prazdroji – Velký Gatsby

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

Závěrečné promítání romantického drama Velký Gatsby slavnostně zakončí letní kino v rámci festivalu Léto v Prazdroji. Posedět u filmu od 21:30 hodin můžete s welcome drinkem u Zahradního pavilonu Formanka.

VELKÝ GATSBY

Velký Gatsby sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.

Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda „Velký Gatsby“. Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Eintrittspreis

Warnung

Im Einklang mit der Verordnung des Gesundheitsministeriums werden auf Widerruf die Besichtigungen und die Erlebnisprogramme für die Öffentlichkeit geschlossen. Wir danken für Ihr Verständnis!

Ihre Fragen richten Sie bitte an die E-Mail-Adresse reservations@asahibeer.cz oder die Telefonnummer +420 377 062 888.

Privatsphäre-Einstellungen

Hier können Sie einstellen, welche Cookies Sie zulassen

Speichern