(Čeština) Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Date 6. 10. 2023 — 7. 10. 2023
Time (Čeština) 10:00 - (Čeština) 19:00
Admission (Čeština) 200 Kč / osoba
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
BUY THE EXPERIENCE
 
 

(Čeština) Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Sorry, this entry is only available in Czech.

Věděli jste, že letos slavíme 181 let od uvaření první várky světoznámého ležáku Pilsner Urquell? Oslavy vypuknou 6.-7. 10., kdy se můžete těšit na tradiční Pilsner Fest! V rámci festivalu máte jedinečnou možnost navštívit i speciální festivalovou prohlídku pivovaru Gambrinus!

.

Kam vás prohlídka zavede? 

Těšit se můžete zejména na školu čepování a opravdu bohatou degustaci piv Gambrinus po celou dobu prohlídky! Svěříme vás do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života a nyní tyto zkušenosti předají vám. Dozvíte se, jak správně pivo skladovat, jak pečovat o výčep a pivní sklo a hlavně, jak pivo správně čepovat! A samozřejmě degustovat! Po absolvování prohlídky pak můžete ve vaší oblíbené hospodě ověřit, zda se váš výčepní o pivo dobře stará a věnuje mu dostatečnou péči. Kromě toho se dozvíte zajímavosti z historie i současnosti pivovaru Gambrinus, zjistíte více o surovinách, které se pro pivo Gambrinus používají, a také o jeho varním procesu.

Prohlídku můžete navštívit během festivalu v pátek i v sobotu za cenu 200 Kč.

DŮLEŽITÉ! Upozorňujeme, že pro vstup na prohlídku musíte mít zakoupenou i vstupenku na Pilsner Fest jako takový. Bez vstupenky na Pilsner Fest vám vstup do areálu nebude umožněn a na prohlídku se bohužel nedostanete. Vstupenky na festival a více informací najdete ZDE.

Admission

Notice

In accordance with an order from the Ministry of Health of the Czech Republic, tours and experience programme are closed to public until further notice. Sorry for inconvenience.

If you have any questions, contact us at reservations@asahibeer.cz or by phone on +420 377 062 888.

Privacy settings

You can enable and disable different cookies here.

Save