(Čeština) Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Datum 6. 10. 2023 — 7. 10. 2023
Time (Čeština) 10:00 - (Čeština) 19:00
Admission (Čeština) 200 Kč / osoba
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
ERLEBNIS KAUFEN
 
 

(Čeština) Pilsner Fest prohlídka pivovaru Gambrinus

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

Věděli jste, že letos slavíme 181 let od uvaření první várky světoznámého ležáku Pilsner Urquell? Oslavy vypuknou 6.-7. 10., kdy se můžete těšit na tradiční Pilsner Fest! V rámci festivalu máte jedinečnou možnost navštívit i speciální festivalovou prohlídku pivovaru Gambrinus!

.

Kam vás prohlídka zavede? 

Těšit se můžete zejména na školu čepování a opravdu bohatou degustaci piv Gambrinus po celou dobu prohlídky! Svěříme vás do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života a nyní tyto zkušenosti předají vám. Dozvíte se, jak správně pivo skladovat, jak pečovat o výčep a pivní sklo a hlavně, jak pivo správně čepovat! A samozřejmě degustovat! Po absolvování prohlídky pak můžete ve vaší oblíbené hospodě ověřit, zda se váš výčepní o pivo dobře stará a věnuje mu dostatečnou péči. Kromě toho se dozvíte zajímavosti z historie i současnosti pivovaru Gambrinus, zjistíte více o surovinách, které se pro pivo Gambrinus používají, a také o jeho varním procesu.

Prohlídku můžete navštívit během festivalu v pátek i v sobotu za cenu 200 Kč.

DŮLEŽITÉ! Upozorňujeme, že pro vstup na prohlídku musíte mít zakoupenou i vstupenku na Pilsner Fest jako takový. Bez vstupenky na Pilsner Fest vám vstup do areálu nebude umožněn a na prohlídku se bohužel nedostanete. Vstupenky na festival a více informací najdete ZDE.

Eintrittspreis

Warnung

Im Einklang mit der Verordnung des Gesundheitsministeriums werden auf Widerruf die Besichtigungen und die Erlebnisprogramme für die Öffentlichkeit geschlossen. Wir danken für Ihr Verständnis!

Ihre Fragen richten Sie bitte an die E-Mail-Adresse reservations@asahibeer.cz oder die Telefonnummer +420 377 062 888.

Privatsphäre-Einstellungen

Hier können Sie einstellen, welche Cookies Sie zulassen

Speichern