Výstava „Poezie techniky“ Milana Bauera

Termín konání akce 5. 6. 2015 — 6. 9. 2015
Čas konání akce 10:00 - 19:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstupné dle aktuálního ceníku 
Pivovarské muzeum v Plzni
 

Výstava „Poezie techniky“ Milana Bauera

Pivovarské muzeum v Plzni vás zve na výstavu „Poezie techniky“ grafika Milana Bauera, jejímž ústředním motivem je starodávná technika. 

Bauerovo poetické nahlížení na technické vymoženosti dávných časů dává návštěvníkovi, možnost ponořit se do iluze dávných časů, kdy pára byla novým médiem života, benzín katalyzátorem čerstvých objevů a i obyčejný velocipéd mohl mít křídla. Vzniklo tak několik grafických souborů inspirovaných dosud neobjeveným vynálezcem Ferdinandem Gramatikou např. Pozůstalost F. G., nebo Anatomia Gramatika. Na těchto grafikách můžeme objevovat nové prototypy motocyklů, lokomotiv, automobilů, ale také mechanické kostry a různé biomechanoidy.

Grafické listy Milana Bauera vznikají v poslední době převážně technikou klasického čárového leptu. Možnost je shlédnout měli milovníci umění jak doma, tak i v zahraničí. Je zastoupen v mnoha sbírkách po celém světě.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit