VARHANNÍ KONCERT 2015

Termín konání akce 4. 10. 2015
Čas konání akce 19:30 - 21:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstup na koncert je zdarma.
Katedrála sv. Bartoloměje v Plzni

VARHANNÍ KONCERT 2015

Opět po roce vás v neděli 4. října srdečně zveme na slavnostní koncert v katedrále sv. Bartoloměje na náměstí Republiky v Plzni, který pořádáme u příležitosti 173.výročí uvaření první várky plzeňského ležáku Pilsner Urquell.

Koncertem navazujeme na dávnou tradici slavnostního setkání právovárečných měšťanů vždy v předvečer výročí uvaření první várky piva Pilsner Urquell. Plzeňští právovárečníci se takto pravidelně scházeli od roku 1842, aby si připomněli založení Měšťanského pivovaru (dnešního Plzeňského Prazdroje) a získali posvěcení pro uvaření první várky piva.

V podání světoznámého violoncellisty  Jiřího Bárty a regenschoriho katedrály sv. Bartoloměje v Plzni Pavla Šmolíka uslyšíte skladby J. S. Bacha, jehož 330. výročí narození si v letošním roce připomínáme.

 Program:

  • J. S. Bach: Toccata d moll
  • J. S. Bach Suita Č.1 G dur Jiří Bárta violoncello
  • J. S. Bach: O Mensch Bewein – chorální předehra
  • J. S. Bach Suita č.5 C moll Jiří Bárta violoncello
  • F. Mendelssohn-Bartholdy: Sonata c moll (Grave-Andante-Allegro moderato-Fuga)
  • Společně přídavek Air ze Suity D dur od JS Bacha

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit