Ty pravé adventní prohlídky

Termín konání akce 26. 11. 2021 — 22. 12. 2021
Čas konání akce 16:30 - 17:30
Vstupné 179 Kč
Návštěvnické centrum Plzeňského Prazdroje
 

Ty pravé adventní prohlídky

Plzeňáci, znáte příběh legendy mezi pivy, našeho jedinečného ležáku Pilsner Urquell? Že ne? Tak přijďte na speciální prohlídku pivovaru poznat nejen, jak se zrodil ten pravý originál!

A copa vás na prohlídce čeká? Ve večerní atmosféře navštívíte varnu, kde se uvaří denně až 3 miliony půllitrů piva Pilsner Urquell, představíme vám důležité postavy z historie i současnosti pivovaru a v ležáckých sklepích se můžete těšit na opravdu bohatou ochutnávku zlatavého moku načepovaného přímo z dubových sudů.

Během štědré degustace si můžete zahrát pivovarský kvíz. Ti nejlepší z vás získají dřevěnou vánoční ozdobu Pilsner Urquell, kterou ozdobíte váš stromeček, aby byly i u vás doma TY PRAVÉ VÁNOCE. 😊

Po prohlídce nezapomeňte navštívit dárkovou prodejnu, kde seženete pivní dárky pro všechny milovnice a milovníky piva! Co jiného totiž vykouzlí úsměv na tváři, než dárek přímo od zdroje, z Plzeňského Prazdroje!

KOUPIT VSTUPENKY

Prosíme o dodržování preventivních opatření z nařízení vlády a společnosti Plzeňský Prazdroj.

  • Ve všech vnitřních prostorech je povinné nošení respirátoru.
  • Návštěvník se může účastnit zážitkového programu, pokud všichni přítomní při příchodu prokáží splnění jedné z následujících podmínek:
    • – doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
    • – aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
    • – doložit negativní PCR test (s platností 72h od provedení testu) pro tyto skupiny: osoby 12-18 let, osoby se započatým očkováním, osoby s kontraindikací (požadujeme potvrzení od lékaře),
    • – děti do dvanácti let se neprokazují.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit