Sochaři ze Zámečku za pivovarskou branou

Termín konání akce 7. 6. 2019 — 18. 6. 2019
Čas konání akce 8:00 - 18:00
Vstupné vstup zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Sochaři ze Zámečku za pivovarskou branou

Od 7. do 18. června bude na nádvoří pivovaru vznikat několik soch v rámci sochařského sympozia umělecké školy Zámeček s.r.o. Na vlastní oči budete moci živě sledovat proměnu sedmi kamenných bloků v umělecká díla. Studenti budou zpracovávat témata Člověk a kámen, Klíčení a Tajemství mistra Organika. K realizaci byly ze spousty návrhů vybrány sochy s názvem názvem Ženy, Sisyfos, Rodina, Objetí, Systém, Zmatek a Divoký chmel. Studenti nejprve představí návrhy v podobě sádrových zmenšenin, čímž odstartují vlastní sochařské klání.

Popis soch

Každý den se můžete těšit na workshopy, komentované prohlídky kamenosochařských děl a další doprovodný program.

V úterý 18. června od 15:00 hodin pak proběhne slavnostní zakončení akce s vyhlášením nejzdařilejšího výtvoru. Hlasovat můžete pomocí anketního lístku přímo na nádvoří pivovaru, nebo online na webových stránkách.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit