Sochaři ze zámečku v Prazdroji

Termín konání akce 12. 6. 2017 — 23. 6. 2017
Čas konání akce 17:00 - 20:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Sochaři ze zámečku v Prazdroji

Přijďte na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj nasát atmosféru sochařského sympozia studentů SUPŠ Zámeček. Ti v sousedství Návštěvnického centra Plzeňského Prazdroje vytvoří v rámci necelých týdnů hned sedm autorských soch a vy budete moci být při tom. Průběh vzniku sochy od kamenného bloku až k hotovému sochařskému dílu můžete vidět od úterý 13. června až do pátku 23. června, kdy v 17 hodin proběhne slavnostní ukončení sympozia.

Po celou dobu sympozia můžete jak obdivovat postupně vznikající sochy, tak také hlasovat pro svého favorita na www.zamecek.cz/sympozium2017. Postup prací na sochách můžete sledovat také na webu a Facebooku akce.

PROGRAM AKCE:

Slavnostní zahájení výstavy proběhne 12. června od 17 hodin na nádvoří pivovaru.

23. června od 17 hodin se odehraje slavnostní ukončení sochařského sympozia, vyhlášení nejlepší sochy z divácké ankety a těšit se můžete také na závěrečný koncert (hrát bude DJ Honza Antal).

Sochy, které v rámci sympozia vzniknou, budou zdobit prostory pivovaru Plzeňský Prazdroj a také veřejný prostor města Plzně. Další práce studentů SUPŠ Zámeček můžete vidět v rámci prohlídkové trasy Plzeňského historického podzemí. Více informací o prohlídce na www.plzenskepodzemi.cz.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit