Podzimní dílny v Pivovarském muzeu v Plzni

Termín konání akce 11. 11. 2017 — 25. 11. 2017
Čas konání akce 10:00 - 15:00
Vstupné VSTUPNÉ 50 Kč
Pivovarské muzeum v Plzni
 

Podzimní dílny v Pivovarském muzeu v Plzni

Vánoční a zimní čas se blíží a tak přijďte v listopadu do Pivovarského muzea, kde prostory historické Valečky proměníme opět v řemeslné dílny a budete si moci vyrobit s pomocí lektorů během tří listopadových sobot vždy tři různé výrobky. Ke zhotovení se budou využívat přírodní materiály a díla jistě využijete v domácnosti.

11. listopadu si uděláte radost svícínkem z březových polínek (pro menší děti předpřipravené, součástí je čajová svíčka), koupelnovou solí s českými bylinkami a přírodninami nebo dárkovou taštičkou z krabic od mléka a džusů s podzimními motivy šípků a trnek (ouška z provázků či zavírání na kolíček nebo svorkou z korkového špuntu).

18. listopadu vám k získání vánoční nálady pomůže čistě přírodní voňavá potpourri (balení do celofánového pytlíčku), kterou si s námi můžete vyrobit společně se srdíčkem z dřevěných koleček (závěsná ozdoba ve tvaru srdíčka, dřevěná kolečka lepená na starý karton) a zvířátek z korkových špuntů (na způsob těch z kaštanů, korkové špunty a klacíky).

25. listopadu pomůžete ptáčkům, kteří mají v zimě nedostatek potravy. Připravíte pro ně držáček na koule z ptačího zobu (ze dřeva, pro menší děti předpřipravené), jablíčka na způsob vrkoče (na párátkách plody pro příkrm ptáčků) a borové šišky plněné tukovou směsí se semínky.

Dílny pro Vás připravilo sdružení ENVIC.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit