Plzeňské oslavy vzniku republiky

Termín konání akce 27. 10. 2018 — 28. 10. 2018
Čas konání akce 10:00 - 19:00
Vstupné VSTUPNÉ 28 Kč děti do 6 let zdarma
Pivovarské muzeum v Plzni a pivovar Gambrinus

Plzeňské oslavy vzniku republiky

I letos jsou naše prohlídky součástí programu Plzeňských oslav vzniku republiky! Zveme vás do Pivovarského muzea v Plzni, Plzeňského historického podzemí a do pivovaru Gambrinus za symbolickou cenu
28 Kč.

Pivovarské muzeum v Plzni bude otevřeno od 10:00 do 18:00 hodin. Na prohlídce se seznámíte s historií plzeňských hospod a dozvíte se vše o pivu a pivovarnictví, ukážeme vám sladovnu, hvozd, valečku, laboratoř nebo pivní kuriozity. V expozici uvidíte kolekcí pivních lahví, nejmenší džbánek na světě, obří korbel a další sběratelské předměty. Během prohlídky si budete moci prohlédnout i výstavu Prazdroj před 100 lety a dnes, kde uvidíte nejvzácnější pivovarské exponáty z doby první republiky nebo také unikátní propagační film Prazdroje z roku 1938.

Plzeňské historické podzemí vám odkryje labyrint chodeb, studní a sklepů od 10:00 do 18:00 hodin každých 20 minut. Celková jeho délka je téměř 19 km a vede pod celým historickým jádrem města Plzně. Odborný průvodce vás provede zpřístupněnou trasou, kde se dozvíte, jak podzemí vznikalo a díky exponátům proniknete do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně. Závěrem prohlídky je vodárenské věž, kde  uvidíte repliku velkého vodního kola.

Prohlídková trasa pivovaru Gambrinus vám odhalí, jak se pivo vaří a jak chutná ještě zrající pivo. Prohlídku můžete absolvovat oba dny v 10:00, 12:50, 15:00 a 17:30 hodin. Dozvíte se nejen o výrobním procesu a historii pivovaru, ale hlavně si vyzkoušíte školu čepování piva, která je důležitou součástí pivní kultury. Během prohlídky vás čeká vydatná degustace různých druhů piv Gambrinus (pro starší 18 let).

Doporučujeme zakoupit vstupenky ONLINE.

Kompletní program Plzeňských oslav vzniku republiky najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit