Hokejová fanzóna v pivovaru

Termín konání akce 1. 5. 2015 — 17. 5. 2015
Čas konání akce
Vstupné Vstupné Zdarma
Nádvoří Plzeňského Prazdroje

Hokejová fanzóna v pivovaru

Pilsner Urquell připravil hokejovou fanzónu přímo v plzeňském pivovaru

Tradiční ležák Pilsner Urquell otevře během světového hokejového šampionátu speciální fanouškovskou zónu na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Jako oficiální partner České národní reprezentace tak přispěje k maximálnímu zapojení všech hokejových fanoušků a jejich podpoře českého týmu.

Čeští fanoušci budou moci v průběhu květnového hokejového souboje národů fandit našim reprezentantům z Pilsner Urquell fanouškovské zóny v Plzni.

Fanzóna se na nádvoří pivovaru otevře už 1. května a bude k dispozici po celou dobu boje českých hokejistů na světovém šampionátu.

Stan s venkovní zahrádkou nabídne kromě televizních obrazovek uvnitř také outdoorovou velkoplošnou LED projekci zápasů, originální interiérovou výzdobu v pivovarském stylu a samozřejmě tradiční hořký ležák Pilsner Urquell na čepu. Na fanoušky zde čekají i soutěže o pivní hokejové ceny, například půllitry s národními hokejovými legendami nebo podepsané dresy, nebo speciální Pilsner Urquell Master Bartender show, tedy ukázka různých stylů čepování piva, které se budou moci pod vedením těch nejlepších českých výčepních vlastnoručně naučit.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit