Pilsner Fest 2023

Termín konání akce 6. 10. 2023 — 7. 10. 2023
Čas konání akce 16:00 - 24:00
Vstupné 100 – 240 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 

Pilsner Fest 2023

Brány plzeňského pivovaru se i letos otevřou hudbě, kultuře, dobrému jídlu a všem, kdo mají rádi naše pivo. Pojďte s námi oslavit výročí uvaření první várky Pilsner Urquell!

Značka Pilsner Urquell je nedílnou součástí české kultury, a to nejen té pivní, a proto o ni s láskou pečujeme – podporujeme například Národní divadlo a jsme oficiálním pivem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. A nezapomínáme ani na sport – podporujeme české sportovce v rámci Českého olympijského týmu, českou hokejovou reprezentaci, Golfovou federaci a další. V našich tématických stanech si i vy budete moci vychutnat ty nezapomenutelné momenty, na kterých jsme se měli tu čest podílet.

I tento ročník festivalu bude pořádně nabitý koncerty. Na dvou stagích se můžete těšit na kapely jako Vypsaná fiXa, Polemic, J.A.R., Tata Bojs, Mig 21. Navíc jsme si pro vás také připravili vystoupení oblíbeného plzeňského muzikálu Green Day’s American idiot.

Kromě spousty skvělého jídla a zásoby piva (včetně nefiltru) na vás čeká i bohatý doprovodný program: škola čepování, speciální prohlídky pivovaru, soutěže a stánky, které odhalí zajímavosti z historie i současnosti Pilsner Urquell.

Tento rok bude vstup možný pouze s platnou vstupenkou. Vstupenky je možné koupit výhodněji v předprodeji ZDE nebo na místě. Kompletní informace o vstupenkách naleznete na webu www.pilsnerfest.cz.

KOUPIT VSTUPENKY
.

HUDEBNÍ PROGRAM:

Pátek 6. 10. 

Hlavní scéna:
16:00 – Vypsaná fiXa
18:00 – Queens of Bohemia
20:00 – Hookers and Covers
22:00 – Polemic
23:00 – Nobody Listen

Malá scéna:

15:00 – 20 minutes
17:00 – Rambanbám
19:00 – Marie Tilšarová
21:00 – Yedhaki Nautika

Sobota 7. 10.

Hlavní scéna:
13:30 – Sofian Medjmedj
15:30 – Green Day’s American Idiot (Muzikál v podání Divadla J.K. Tyla)
17:30 – J.A.R.
18:42 – Slavnostní přípitek
20:00 – Tata Bojs
22:00 – Mig 21

Malá scéna:

14:30 – Shoop shoop Q
16:30 – Aneta and the Soul Uncles
19:00 – Electric Therapy
21:00 – Anymen

SPECIÁLNÍ PILSNER FEST PROHLÍDKY PIVOVARŮ

V rámci Pilsner Festu máte i letos jedinečnou možnost navštívit speciální festivalové prohlídky našich pivovarů. Doporučujeme si vstupenky na prohlídky rezervovat co nejdříve! Více informací k prohlídkám a vstupenky najdete zde:

PILSNER FEST PROHLÍDKA PIVOVARU PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

PILSNER FEST PROHLÍDKA PIVOVARU GAMBRINUS

PLATBY NA MÍSTĚ

Na Pilsner Fest 2023 se bude platit pouze s NFCtron. Jde o festivalový náramek s čipem, který dostanete u vstupu, nabijete kreditem a k zaplacení pak stačí jen přiložit. Oproti minulému roku pro vás máme velkou novinku v podobě dobití kreditu online z pohodlí domova, společně s online nákupem vstupenky! Kompletní informace k platbám najdete ZDE.

Jak na to?

  • Stačí si vybrat vstupenku, počet kusů a vyplnit jméno držitele.
  • Kredit si můžete dobít ZDARMA online, zároveň s nákupem vstupenky.
  • Co když neutratíte vše? O zbytek kreditu nepřijdete. Vrácení peněz na bankovní účet je zdarma a zažádat si o zůstatek můžete na 3 kliknutí až 14 dní od ukončení festivalu.
  • Stáhněte si mobilní aplikaci NFCtron a mějte o útratě ještě větší přehled! Stahujte zde: https://lnk.bio/nfctron

PARKOVÁNÍ

V areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj není parkování během festivalu možné.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Bezpečnostní opatření je pro nás vždy na prvním místě. Celý areál Pilsner Festu bude proto uzavřen a ve vstupních koridorech budou pořadatelé kontrolovat, zda nikdo nevnáší na naši oslavu nebezpečné předměty (mezi které patří i DEŠTNÍKY a další podobné věci). I z důvodu plynulosti kontrol prosíme všechny, aby s sebou nebrali žádná větší zavazadla.

DALŠÍ DOPORUČENÍ

Abychom si všichni mohli Pilsner Fest užít naplno a bez problémů, chtěli bychom poprosit všechny návštěvníky, aby si našli hlídání pro své nejmenší členy i domácí mazlíčky.

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY PILSNER FESTU

www.pilsnerfest.cz

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit