Oslavy republiky – speciální prohlídka Prazdroje

Termín konání akce 28. 10. 2023
Čas konání akce 10:00 - 14:00
Vstupné 28 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek
 
 
 
 

Oslavy republiky – speciální prohlídka Prazdroje

Speciální architektonická prohlídka Prazdroje je bohužel již vyprodaná. Děkujeme za pochopení! 

Chcete poznat Prazdroj jinak a zajímá vás architektura? Pak navštivte naši speciální architektonickou prohlídku v rámci oslav výročí vzniku republiky!

Areál Plzeňského Prazdroje je tak trochu jako město ve městě. Má za sebou bohatý stavebně-historický vývoj, což jej dělá velmi unikátním. Pivovar se rozrůstal postupně spolu se slávou, kterou si ležák Pilsner Urquell během let získával po celém světě. Naproti tomu většina průmyslových pivovarů (jako například sousední Gambrinus) vznikla jako „developerský projekt“ a celé komplexy byly stavěny najednou. S výkladem naší archivářky Jany Domanické si můžete prohlédnout „letní pavilon“ FORMANKA, který svým vzhledem připomíná spíše lázeňské pavilony. Zároveň vám poodhalíme historii sálů v naší reprezentační síni, známé také jako „rudý koutek“ nebo konferenční a společenské centrum SECESE.

Prohlídka začíná v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje. Upozorňujeme, že tato prohlídka je bez ochutnávky piva.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit