Národní tým kuchařů a cukrářů vaří v Plzeňském Prazdroji

Termín konání akce 22. 11. 2016
Čas konání akce 19.00 - 22.00
Vstupné CENA MENU  1350 Kč (včetně nápojů uvedených v menu)
Konferenční a společenské centrum SECESE

Národní tým kuchařů a cukrářů vaří v Plzeňském Prazdroji

Přijďte si pochutnat na speciálním olympijském menu inspirovaném dobou Karla IV. Jež slaví  700. výročí jeho narození. Menu připraví kuchaři z Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky. Ti s ním reprezentovali na kuchařské olympiádě v Erfurtu.

Večer zahájí v 19 hodin Tomáš Popp, manažer Národního týmu, který představí členy Národního týmu, přípravu menu a historii podávaných pokrmů. Sládek Plzeňského Prazdroje slavnostně narazí soudek nefiltrovaného piva Pilsner Urquell a zahrají hudebníci Plzeňské filharmonie.

Nenechte si ujít výjimečný gastronomický zážitek v kruhu nejlepších z nejlepších – kuchařských celebrit Národního týmu kuchařů a cukrářů ČR. Více informací o Národním týmu na: http://www.akc.cz/tymy-narodni.php .

Olympijské menu inspirované Karlem IV.

Předkrm

Grilovaný candát, račí omáčka, marinovaný fenykl, terinka z říčních raků, fenyklové želé

pivo Excellent

Hlavní jídlo

Pečený dančí hřbet s karotkovým pyré, zvěřinové jelítko, smažené mačkané brambory, perníková omáčka, zelenina pošírovaná v másle

pivo Pilsner Urquell

Dezert

Mousse z jogurtu s černým rybízem, zmrzlina ze zeleného ječmene, nugátový muffin, rybízová omáčka

Birell Zelený ječmen

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit