Mušketýři v Plzni – Mansfeld dobývá město

Termín konání akce 16. 11. 2018 — 18. 11. 2018
Čas konání akce
Vstupné VSTUPNÉ DO MUZEA s Mansfeldovou kartou
Pivovarské muzeum v Plzni a centrum města
 

Mušketýři v Plzni – Mansfeld dobývá město

Plzeň si o víkendu 16. až 18. listopadu připomene 400 let od statečné obrany proti vojsku generála Petra Arnošta Mansfelda, vojevůdce ve službách českých stavů. 

Výročí této významné historické události přiblíží její rekonstrukce v Proluce v Křižíkových sadech, kde proběhne několik představení. Budete moci shlédnout také dobytí Dřevěné ulice a kapitulaci na náměstí a v neděli polní bitvu na břehu řeky Radbuzy. Vstup na všechny představení je zdarma!

Navíc si můžete zakoupit Mansfeldovu kartu za 170 Kč, která vám umožní vstup do Zbrojnice Západočeského muzea, do Diecézního muzea církevního umění, do Pivovarského muzea a na tribunu v Křížíkových sadech. Díky zakoupení karty získáte slevu na vstupném a dostanete malý dárek.

Více informací o akci naleznete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit