Mezinárodní sraz historických vozů Peugeot

Termín konání akce 10. 6. 2018
Čas konání akce 12:00 - 15:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Mezinárodní sraz historických vozů Peugeot

Pro všechny milovníky automobilové historie se druhý červnový víkend naskytne jedinečná možnost zhlédnout prestižní mezinárodní setkání členů asociace L’Aventure Peugeot, kteří k nám zavítají na svůj tradiční každoroční sraz.

Víkendový program je atraktivní nejen pro účastníky, ale také pro diváky, kterým se na více místech otevírá jedinečná možnost vidět historické vozy značky Peugeot, které jsou jinak po většinu roku pečlivě uskladněny v garážích majitelů či v různých sbírkách napříč Evropou.

Na nádvoří pivovaru je budete moci v lesku obdivovat v neděli od 12 hodin do 15 hodin, kde rovněž proběhne závěrečné slavnostní vyhlášení a ocenění úspěšných týmů.

V Česku se uskuteční již 26. ročník této mimořádně významné události s celoevropským přesahem, které se účastní majitelé historických Peugeotů nejen z Francie, ale také z Německa, Rakouska, Švýcarska, Belgie či Lucemburska. Přibydou k nim však také vybraní čeští zástupci z řad sběratelů, kteří propadli lásce k historickým vozům této francouzské značky.

Více informací o akci najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit