Léto v Prazdroji – OSKAR PETR band – vzpomínka na Marsyas

Termín konání akce 11. 7.
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč + nápoj zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji – OSKAR PETR band – vzpomínka na Marsyas

Nádvoří pivovaru v tento čtvrtek rozezní od 19:00 hodin punk-rocková předkapela Wotazník, kterou již ve 20:30 vystřídá OSKAR PETR band – vzpomínka na Marsyas. 

V programu byla uvedena jako hlavní skupina Vítkovo kvarteto, která se bohužel  z vystoupení omluvila, z  důvodu rodinných důvodů frontmana (zpěváka) skupiny Vítkovo Kvarteto.

Omluvte změnu programu a těšíme se na vás!

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

OSKAR PETR band – vzpomínka na Marsyas

Přední čeští muzikanti, částečně z nedávné sestavy Marsyas, v čele s hitmakerem non plus ultra Oskarem Petrem . Základem playlistu jsou perly z prvního období Marsyas jako Zmrzlinář, Dům z obilí, Dívka z plakátu, Břímě, Hrnek, Dětský šaty, Slunce a déšť, Karolína nebo Větrem nech se vést, doplňuje je to nejlepší ze sólové tvorby O.P. „Oskarovky“ si přirozeně odzpívá autor osobně, na tři „kalandrovky“ si stejně jako v sestavě Marsyas 2014 troufá o generaci mladší klávesista a kytarista Ondřej Fencl (m.j. 5P Luboše Pospíšila, trio s V. Mertou a J. Hrubým, atd.) Citlivě šlapající doprovod obstarají hudebníci, u nichž sedí souhrnný přívlastek „je někdo, s kým tihle borci nehráli?“ aneb Matěj Belko na baskytaru a vokály, Jakub Nývlt na bicí a Matěj Morávek alternovaný Josefem Štěpánkem na elektrické kytary (m.j. spoluhráči Davida Kollera, Lenky Dusilové, Palo Habery, Radůzy, Lucie Bílé, Vlasty Redla …).

Vstupné

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit