Léto v Prazdroji – Yo Yo Band

Termín konání akce 5. 7. 2018
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – Yo Yo Band

Festivalovou sezónu Léta v Prazdroji letos v 19:00 zahájí předkapela Manu Destra, která se vyznačuje směsí popu, electra a swingu. Ve 20:30 se pak na scéně objeví populární kapela Yo Yo Band. Máte se na co těšit!

YO YO BAND

Yo Yo Band je česká hudební skupina, která vznikla v listopadu roku 1975. Založili ji Richard Tesařík, Vladimír Tesařík, Ondřej Hejma a Julius Novotný Kuzma jako vokální kvarteto. Za celou dobu trvání si prošla kapelou celá řada hudebníků. Repertoár tvoří převážně vlastní autorské písničky a známé písně jsou například Karviná, Jedem do Afriky, Rybitví či Kladno.

Skupina koncertovala v mnoha zemích, jako je Německo, Rakousko, Rusko a další. Za album Karviná získala kapela Yo Yo Band platinovou desku, dále byla oceněná 3x cenou České Gramy a v soutěži Český Slavík obhájila 4. místo. Natočili celkem 16 videoklipů a televizní pořad Banánová estráda.

Více informací o skupině najdete zde.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit