Léto v Prazdroji – KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

Termín konání akce 13. 7. 2017
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – KURTIZÁNY Z 25. AVENUE

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera. Druhý červencový čtvrtek vám zahraje jako hlavní kapela Kurtizána z 25. avenue, která je kultovní rocková skupina 90. let v čele s Tomášem Varteckým. Je stálicí v českých klubech a na letních festivalech. Skupina vznikla v roce 1989 z podhoubí legendárního strahovského klubu 007.  V nové sestavě s Danem Kurzem za mikrofonem se kapela nachází ve své životní formě.

 Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. A kdo bude hrát příště? Více info o dalších koncertech v pivovaru ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit