Léto v Prazdroji – Extra Band revival

Termín konání akce 22. 8. 2019
Čas konání akce 19:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč + nápoj zdarma
Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj
 

Léto v Prazdroji – Extra Band revival

Léto v Prazdroji ve čtvrtek od 19:00 přivítá na scéně předkapelu Tragedis, hrající melodický punk-rock s prvky folku. Ve 20:30 pak nádvoří pivovaru rozezní hlavní kapela Extra Band revival.

Cena vstupného na letní koncert je 50 Kč. V rámci vstupu dostanete žeton, který můžete využít na 1 čepované pivo Pilsner Urquell nebo budeme mít na výběr z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.

EXTRA BAND revival

Plzeňská rocková kapela EXTRA BAND revival (EBr) vznikla v roce 1999. V současné době v EBr hrají čtyři hudebníci z původního EXTRA BANDU 1983-1988,(proto revival), který úspěšně účinkoval v osmdesátých létech po celé republice (Jaroslav Soukup, Radek Zíka, Jiří Mothejzík, Pavel Navrátil). Devatenáctým rokem, sami sobě děláme “revival”.

EBr hraje nejznámější původní skladby, např.: Poslední zvonění, Případ, Rockovej bál, Měj se fajn, Sudé berou, Hráli jsme holkám, Vlak do Nice, Van Gogha mnoho dalších. Mimo původního repertoáru hraje EBr skladby vlastní i převzaté, s českými texty.

Více informací o kapele najdete zde.

Pokud dorazíte se svými čtyřnohými mazlíčky, berte prosím ohledy na ostatní a opatřete pejsky náhubkem.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit