Léto plné zážitků v Plzeňském Prazdroji

Termín konání akce 1. 7. 2019 — 31. 8. 2019
Čas konání akce
Vstupné od 499 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Léto plné zážitků v Plzeňském Prazdroji

V průběhu letních prázdnin nabízíme vybrané zážitky v pivovaru za mimořádné ceny. Užijte si s kamarády léto plné zábavy. Programy jsou určené pro skupiny od 15 osob. Akční nabídka platí od 1. července do 31. srpna.

  • Prázdninové posezení na šalandě

Objevte šalandu, prostor ukrytý v pivovarských sklepích, a prožijte jedinečný zážitek s nefiltrovaným a nepasterizovaný pivem Pilsner Urquell zrající v dubových ležáckých sudech. Během tříhodinového posezení vám bude sklepmistr přímo na šalandu nosit Pilsner Urquell v měděných mázech. Od 1. 7. do 31. 8. 2019 za speciální letní cenu 499 Kč za osobu a slevou 5% na občerstvení.

  • Prázdninová Gambrinus párty

Užijte si jedinečnou párty v srdci pivovaru Gambrinus a svěřte se do péče chlapů, kteří vaření piva a péči o něj věnovali mnoho let svého života. Během tří hodin si vychutnáte neomezeně piva Gambrinus a naučíte se jej správně načepovat pod dohledem sládka. Navíc v průběhu prázdnin za zvýhodněnou cenu 550 Kč za osobu, kdy cena zahrnuje studené občerstvení, guláš a pivo Gambrinus po celou dobu konání akce.

  • Sobotní grilování na Formance

Jedinečná Formanka, dříve zaměstnanecká hospoda, dnes již hospoda pro širokou veřejnost nad nádvořím pivovaru. Formanka nabízí vnitřní prostory s originální pivní výzdobou, ale i venkovní zahrádkou. Objednejte si tyto jedinečné prostory pro konání soukromé akce, navíc s grilováním, nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell a samozřejmě i dalšími nápoji z portfolia Plzeňského Prazdroje (Birell, Frisco, Kingswood). Tři hodiny zábavy, piva a jídla za cenu 550 Kč za osobu.

LETNÍ PROGRAMY JSOU URČENÉ PRO SKUPINY OD 15 OSOB.

CENÍK:

  • Prázdninové posezení na šalandě – 499 Kč / osoba
  • Prázdninová Gambrinus párty – 550 Kč / osoba
  • Sobotní grilování na Formance – 550 Kč / osoba

Pro rezervace prosím pište na e-mail reservations@asahibeer.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 377 062 888.

Vstupné

 

Prázdninové posezení na šalandě – 499 Kč / osoba
Prázdninová Gambrinus párty – 550 Kč / osoba
Sobotní grilování na Formance – 550 Kč / osoba

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit